Znakomite, późne trafienia Hoiletta w Cardiff wygrywają z Wolves

30 listopada (Reuters) – – CARDIFF CITY 2 WOLVERHAMPTON WANDERERS 1

Piłka nożna Piłka nożna – Premier League – Cardiff City – Wolverhampton Wanderers – Cardiff City Stadium, Cardiff, Wielka Brytania – 30 listopada 2018 Ogólny widok flagi tęczowej rogu używany jako część corocznej kampanii Stonewall's REUTERS / Rebecca Naden

Forward Junior Hoilett strzelił spektakularnego zwycięzcę, aby zarobić na Cardiff City w wygranym 2: 1 meczu z Wolverhampton Wanderers w piątek i wyeliminować go ze strefy spadkowej Premier League.

Cardiff awansował na 15 miejsce w 11 punktach z 14 meczów, pięć za 11 na pozycji Wilków, którzy przedłużyli swój bezbramkowy mecz ligowy do sześciu meczów, tracąc pięciu z nich.

Hoilett był zachwycony, gdy po raz trzeci w tym sezonie Bluebirdowie przeobrazili porażkę w zwycięstwo.

"Każdy daje 100 procent dla klubu, fanów i siebie nawzajem", powiedział Sky Sports. "Zaczęliśmy nieco wolniej, ale w drugiej połowie wypadliśmy lepiej. Podobał mi się ten cel. "

Pomocnik Islandii Aron Gunnarsson, który zdobył wyrównanie Cardiff, dodał: "Zawsze dobrze jest wygrać w domu. Pierwsza połowa nie była wystarczająco dobra, ale w drugiej połowie wyszliśmy walczyć i zasłużyliśmy na te trzy punkty ".

Matt Doherty świętował swój 200. występ w lidze dla Wolves, kiedy strzelił gości w 18-minutową przewagę przed Gunnarsson uderzył w godzinę, a Hoilett zachwycił fanów domu z rzutu kręcenia 13 minut od czasu.

Wilki wyglądały ostrzej w fazie początkowej, a Doherty zakrył piłkę na dachu sieci z trzech metrów po tym, jak bramkarz Cardiff Neil Etheridge odparował rzut głową Raul Jimenez na ścieżkę obrońcy.

Tętniący życiem Harry Arter, który trafił w słupek po przerwie, opracował equalizer, kiedy uderzył wysoko w pole karne, a Sean Harrison poprowadził go do Gunnarssona, by ten przeleciał obok bramkarza Rui Patricio.

Po obu stronach rzucali napastników do przodu, Cardiff zmusił do ostatecznego zwrotu po tym, jak kanadyjski Hoilett przygotował się do wystrzelenia niepowstrzymanego strzału z krawędzi pola karnego do górnego rogu siatki.

Neil Warnock, menedżer z Cardiff, który w sobotę skończy 70 lat, z ulgą zobaczył, że jego drużyna walczy w szybkim starciu.

"" Powiedziałem chłopcom, że najwyższy czas, aby dali mi coś do świętowania "- powiedział.

"Jestem z nich naprawdę dumny. Nie sądziłem, że zasłużyliśmy na 1-0. W drugiej połowie przez większość czasu byliśmy na przedzie. "