Wiadomości z Man Utd: Mourinho podejmuje decyzję Sancheza, Martiala i Rashforda o starcie Chelsea | Piłka nożna | Sport

Szef Manchesteru United, Mourinho, zobaczy swoją drużynę podróżującą do byłej drużyny Chelsea podczas meczu Premier League w sobotnie popołudnie.

Menedżer Czerwonych Diabłów znalazł się ostatnio pod ostrzałem, ale wygrana 3: 2 nad Newcastle przed przerwą międzynarodową zapewniła trochę wytchnienia.

Manchester United wygrał ten pojedynek z Martialem i Sanchezem, którzy znaleźli się na liście wyników, a Rashford rzucił się w przerwie.

Od tego czasu międzynarodowy reprezentant Anglii odkrył na nowo swój cel strzelecki dla swojego kraju, szukając siatki w zwycięstwie 3: 2 nad Hiszpanią.

The Manchester Evening News Sanchez jest gotowy do walki z Chelsea.

Jak dotąd była to trudna kampania dla międzynarodowego Chile.

Jego bramka przeciwko Newcastle była jego pierwszą porą roku, kiedy 29-latek często był zastępowany.

Zdecydowanie odszedł z ławki przeciwko drużynie Rafy Beniteza i prawdopodobnie zacznie walczyć z Chelsea.

Mężczyźni mówią Jose Mourinho jest jednak jeszcze do rozstrzygnięcia między Martial i Rashford.

Walka Martiala z Newcastle była jego drugą rundą w 2018 roku.

Ale jego wyświetlacz na drugiej połowie był tak elektryzujący, że mógł wystartować przeciwko Chelsea.

Rashford również jest w sporze.

United ma gorącą płytę przeciwko Chelsea, szczególnie w samym Stamford Bridge.

Ostatni raz, gdy pokonali Bluesa w zachodnim Londynie, powrócił w 2012 roku.

A pod Mourinho, fortuny United przeciwko Bluesowi nie poprawiły się.

Czerwone Diabły trzy razy spotkały się z Chelsea z dala od domu i przegrały wszystkie trzy mecze.