Wiadomości z Arsenalu: Emery nie są zadowolone z remisu Liverpoolu, daje duże przewidywanie tytułu | Piłka nożna | Sport

W ekscytującym pojedynku na stadionie The Emirates Stadium, Arsenal odzyskał remis po bramce Alexandre Lacazette z 10 minutami.

Arsenal i Liverpool mieli dużo szans, a Liverpool był lepszy o 1: 0 przed przerwą, ponieważ gol Sadio Mane'a był kontrowersyjnie uznany za spalonego.

Odwiedzający przeszli przez Jamesa Milnera po godzinie.

Bernd Leno wyczyścił krzyż Mane, ale jego odległość spadła na talerz Milnera, który przerzucił piłkę do dolnego rogu od krawędzi pola karnego.

Arsenal pozostaje niepokonany w swoich ostatnich 14 meczach, ale awansował na piąte miejsce w lidze poniżej rywali Tottenham.

Liverpool jednak osiągnął szczyt punktowy, a jutrzejszy Manchester City gra w Southampton.

Po meczu, Emery podkreślił, że podczas gdy był to dobry mecz dla widzów, był niezadowolony z jednego punktu, a nie trzech.

"Jeśli lubisz to jako spektakl, to jest dobre" – powiedział.

"Nasz wynik nie jest wystarczający, ale Liverpool jest bardzo dobrym sprawdzianem iw tej chwili kontynuujemy pracę i doskonalimy się i jesteśmy bliżej tego występu.

"W 90 minut jest wiele momentów, aby kontrolować mecz.

"To nie jest zły punkt, ale potrzebujemy więcej."

Emery następnie dał odważne prognozy przed resztą sezonu.

"Oni (Liverpool) mogą wygrać Premier League w tym sezonie," powiedział.

"Grają w finale Ligi Europy trzy lata temu, aw ostatnim sezonie byli w finale Ligi Mistrzów.