Wiadomości Man Utd: Jose Mourinho ujawnia gracza ONE, z którym był zadowolony w Bournemouth | Piłka nożna | Sport

Marcus Rashford strzelił w czasie kontuzji jako Manchester United przybył z tyłu, by pokonać klub z południowego wybrzeża.

Callum Wilson postawił United na pierwszym miejscu przed wyrównaniem Anthony'ego Martiala, a następnie Rashforda.

Ale Mourinho uwielbiał Ander Herrerę, 56-minutową drużynę, za to, że pomagał United kontrolować grę.

Menedżer United powiedział firmie BT Sport: "Myślę, że byłem szczęśliwy z wprowadzenia Andera do gry.

"Normalnie intencją jest szukanie lepszego wyniku niż granie atakujących graczy, teoretycznie w celu dokonywania zmian atakujących.

"Czułem, że zespół potrzebuje takiego gracza jak Ander, aby zapewnić nam równowagę, dać nam więcej presji, a także chronić zwłaszcza Ashley Younga. Zespół był znacznie lepszy. "

Mourinho twierdził również, że jego obrona była "okropna" i że Bournemouth mogło zniknąć z pola widzenia w pierwszej połowie.

"Byliśmy bardzo, bardzo szczęśliwym zespołem" – powiedział Mourinho.

"To była pierwsza połowa, która mogłaby, powinna być, gra, 5-2, 6-2 łatwo, aw drugiej połowie, dopóki nie trafiliśmy, miałem wrażenie, że jesteśmy bardzo pechowym zespołem, ponieważ powinniśmy zdobyć trzy, cztery, pięć bramek.

"Byliśmy naprawdę biedni, defensywnie okropni i nie patrzę tylko na moich obrońców, jako zespół, który nie zaczęliśmy naciskać, praca, którą wykonaliśmy w ciągu tygodnia.

"Ludzie oglądający tę grę nie uwierzą, jak ciężko pracowaliśmy w tym tygodniu. Pierwsza połowa była katastrofą.

"To, co nazywamy grą w dwie połówki, w pierwszej połowie, Bournemouth było zdecydowanie najlepszym zespołem, aw drugiej połowie byliśmy zdecydowanie najlepszym zespołem.

"Mamy fantastyczny charakter i serce, które daje wynik, gra się nie kończy i idziemy do końca.

"Próbuję znaleźć równowagę, w której rozwijamy zespół w drugiej, trzeciej fazie ataku, a kiedy mamy kontrolę, nie mamy problemów, ale kiedy przeciwnik ma kontrolę, robimy to."