Walcząc z Valencją sfrustrowany przez Valladolid

MADRID (Reuters) – Ruben Alcaraz wykonał perfekcyjny rzut wolny, dzięki czemu Real Valladolid wygrał spóźniony pojedynek 1: 1 z Valencią w La Liga w sobotę, a sezon rozczarowań gospodarzy kontynuował.

Walencja Marcelina zdominowała mecz, ale nie udało mu się znaleźć przełomu, a bramkarz Valladolid Jordi Masip uratował drugą połowę meczu Rodrigo Moreno.

Santi Mina spudłował z bliskiej odległości, zanim kapitan Walencji, Dani Parejo, ostatecznie postawił swoją przewagę w 71. minucie.

Jednak znakomity equivaler Alcaraz w 82. minucie utrzymał Valencii na 9. miejscu, denerwując sfrustrowanych fanów Mestalla, którzy gwizdali na koniec swojej drużyny, a Valladolid na 15. pozycji.

"Myślę, że zespół miał świetną grę, ale nie byliśmy zbyt celni przed bramką" – powiedział Rodrigo.

"Przepraszam moich kolegów z drużyny za brak kary. Musimy dalej pracować. Zespół świetnie się spisał. Mieliśmy trzy wielkie szanse, wszyscy jesteśmy trochę odpowiedzialni (bo ich nie kończymy). "