Ulster produkuje imponujący wyświetlacz drugiej połowy, aby zobaczyć Leicester

Druga połowa meczu z Alanem O'Connorem, Willem Addisonem i Jacobem Stockdale'em przyniosła Ulsterowi 24-10 zwycięstw nad Leicester w meczu otwarcia Champions Cup.

John Cooney z Ulstera wyrzucił wszystkie trzy konwersje i rzut karny, aby zdobyć punktację irlandzkiej prowincji w starcie Pool Four na stadionie Kingspan w Belfaście.

Tygrysy prowadziły w przerwie dzięki karierze George'a Forda, ale nie zdobyły gola, dopóki nie spróbował Manu Tuilagi w 75. minucie.

Ford zdobył Tigers na tablicy wyników po raz pierwszy z karą 14 minut po tym, jak Ulster zostali ukarani na scrumie pod swoimi słupkami.

Jordania Olowofela próbuje uwolnić się od Craiga Gilroy sprzęt (Getty)

Tygryska połówka była wtedy żółta-kartka w 20. minucie po tym, jak odciągnąć Michaela Lowry'ego z zapięciem na pas bezpieczeństwa, gdy tylny obrońca zbliżył się do linii próbnej.

Ulster zdecydował się na scrum od kary, ale Craig Gilroy był w kontakcie, gdy zanurkował na linię.

Tygrysy zbliżyły się do punktacji tuż przed powrotem Forda z kosza, ale tylko dla Marcell Coetzee, który wygrał rzut karny z Tomem Youngsem.

Daleki od inspirującego połowę zakończył się Fordem, który zbyt długo tracił przewagę nad golem, pozwalając Rory Bestowi go obciążyć.

Trzy minuty po ponownym uruchomieniu Ulster przejął prowadzenie od próby O'Connora, która pojawiła się po tym, jak paczka pojechała na linię Tigers.

Craig Gilroy jest dotykany przez Jonah Holmes, gdy próbuje się przymierzyć (Getty Images)

Ulster szybko przeszedł całą długość boiska, aby Henderson mógł go dotknąć, ale próba została wykluczona po tym, jak TMO uznał, że Nick Timoney dał wcześniejszy ruch do Cooneya.

Tygrysy ustawiły karę w rogu bramki, ale Tom Youngs został ukarany za rzuty karne.

W 58. minucie Ulster ruszył dalej. Gospodarze zaatakowali Lineouta, a kolejna seria Seana Reidy pomogła w stworzeniu impetu dla Addisona, który dotknął rogu. Doskonała konwersja Cooneya spowodowała, że ​​był to 14-3.

Lowry był bliski zdobycia bramki w 67. minucie dla irlandzkiej prowincji, ale gra została odwołana z powodu wcześniejszej kary, którą Cooney – teraz grając w locie – po tym, jak Burns wyszedł – zajął kolejne trzy punkty.

Manu Tuilagi w akcji dla Tigers (Getty)

Ulster dostał trzecią szansę z siedmioma minutami, kiedy Stockdale ryknął w kącie po ataku z linii prostej, która sprawiła, że ​​Best dokonał początkowej lokacji.

Konwersja Cooneya doprowadziła prowadzenie prowincji irlandzkiej do 24-3, ale Tygrysy później złapały Tuilagi, który Ford nawrócił.

Ulster naciskał na wynik punktowy, ale nie był w stanie go zdobyć.