Toulouse zbliża się do ćwierćfinałów Champions Cup z wygranym zwycięskim punktem bonusowym przeciwko Osom

[ad_1]

Tuluza o krok bliżej do Heinekena Puchar Mistrzów ćwierćfinał z zyskiem 42-27 punktów bonusowych Osy na Stade Ernest-Wallon.

Czterokrotni mistrzowie Europy utrzymali matematycznie najlepsze miejsce w Pool One with Wasps z równania.

Wypróbowane zwycięstwo od Yoanna Hugeta, Joe Tekori, Romaina Ntamacka i dwóch od Antoine Dupont plus 17 punktów od buta Thomasa Ramosa.

Osy zdobyły trzy próby dzięki uprzejmości Josha Bassetta, Willie Le Roux i Rossa Neala z Billy Searle, który zdobył 12 punktów.

Strona gospodarzy przeszła pierwszą próbę w ciągu trzech minut, a Huget przechwycił luźne podanie z Le Roux w Osie 22, aby przejść w skrajnym lewym rogu.

Osy przedostały się do Tuluzy, a Searle przeciął prowadzenie do dwóch punktów dzięki skutecznej próbie rzutu karnego.

Thomas Young zainicjował swoją drużynę z 30 metrowym zepsuciem, zanim został pokonany.

Piłka została w końcu poddana recyklingowi z Le Roux and Young, pokazując jakąś niesamowitą umiejętność, aby położyć Basset na pierwszym miejscu.

Toulouse uderzyła prosto w tył z najdelikatniejszymi odcinkami Sofiane Guitoune, wypuszczając Tekori, który pokonał Le Roux, by zdobyć gola.

Toulouse walczyła z Joe Tekori (AFP / Getty Images)

Gospodarze kontynuowali oblężenie linii Wasps, ale ich piłka została poddana recyklingowi do Jerome Kaino, który postawił Ntamacka z ładnym podaniem.

Osy ciągle wracały do ​​swoich gospodarzy, a Elliot Daly wyłapywał z siebie 22.

Anglia pokonała całą drogę do Toulouse 22, zanim znalazła Le Rouxa na ramieniu, a Springbok biegał bez niego.

Toulouse próbowała nie dopuścić przed interwale, kiedy Huget wyrzucił piłkę do przodu nad linią po precyzyjnym przejściu z Ramos.

Strona główna trzymana na smukłej smyczy (AFP / Getty Images)

Ramos i Searle wymieniali kary, co oznaczało, że Tuluza prowadziła 22-20 w przerwie.

Zajęło stronie głównej zaledwie trzy minuty drugiej połowy, aby zabezpieczyć punkt bonusowy z Huget trafienie idealnego kąta, zanim jego przepustka wewnętrzna wysłał Dupont.

Ale Searle wciągnął Osssa do gry, płonąc wewnętrzną przerwą, wypuszczając Le Roux na zewnątrz, który wysłał Neala lecącego nad linią próbną.

Strona gospodarzy w końcu oderwała się od Waspa, gdy odciążenie z Zak Holmesa wysłało Ramosa na 30 metrów w górę pola, zanim zawodnicy z powrotem postawili Duponta na sekundę.

Ramos zakończył świetny występ z późną karą.