Szef PSV: dlaczego THIS s *** usprawiedliwienie nie może być wykonane dla porażki Tottenhamu Piłka nożna | Sport

utrzymali przy życiu nikłe nadzieje na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, wygrywając 2-1 z ich holenderskimi przeciwnikami.

Po spóźnieniu do zdobycia głównej bramki Luuk de Jong z zaledwie dwiema minutami na dobę, Spurs zebrał się, a podwójne dwójki Harry'ego Kane'a opuściło trzecie miejsce Mauricio Pochettino w grupie B, trzy punkty za Interem Mediolan, który zremisował 1: 1 z Barceloną w San Siro we wtorek.

Jeśli chodzi o Wembley, boisko było mocno krytykowane, a oznaczenia NFL były wyraźnie widoczne.

Van Bommel nie był pod wrażeniem stanu powierzchni.

Jednak przestał obwiniać boisko za brak możliwości zamknięcia drużyny.

"To jest ***, więc. Wiesz, co mam na myśli, to jest złe – powiedział Van Bommel.

"W Holandii mówimy s *** nieco szybciej niż po angielsku.

"Nie jest dobrze, ale nie narzekamy.

"Zanim zaczęliśmy trenować, a ja powiedziałem chłopakom po minucie, że musisz przerwać trening i przyzwyczaić się do gry.

"Oczywiście, każdy chce dobrego boiska, ale nie jest tak dobry, i musisz sobie z tym poradzić."

Chociaż Spurs musiał ciężko pracować, Pochettino był zachwycony występem swoich zawodników.

Powiedział: "Drużyna zasłużyła na zwycięstwo. Wygraliśmy i wiele wycierpieliśmy.

"To był ogromny wysiłek, więc byłem zadowolony. Dużo graliśmy w osiem dni.

"Teraz musimy spróbować odzyskać w sobotę [at Crystal Palace].