Super League Wielki finał BUST-UP: Wigan Warriors, Warrington Wolves zderzają się w tunelu | Inne | Sport

[ad_1]

The Warriors poszedł w 8-4 na dobre w przerwie po próbach od Dom Manfredi i Tom Davies anulował otwieracz Josh Charnley.

Po bokach krążyli ciosy, gdy szli w kierunku tunelu, a urzędnicy musieli wkroczyć, aby je rozdzielić.

Gwiazda wilków Bryson Goodwin popchnął Morgana Escare przed ziomkiem wojownika, Romainem Navarrete, który wskoczył, aby go bronić.

Jednak sędzia meczu, Robert Hicks, zdecydował się nie ukarać nikogo za udział w fracach.

Obie drużyny wróciły z własnych garderób wraz z pełną grupą graczy.

Atmosfera na Old Trafford była już zadziwiająca dla fanów Wolves niezadowolonych z gry Warriors as Sam Samkins.

Tomkins został oskarżony o potknięcie się przeciwnika i doprowadzenie do ataku Stefana Ratchforda z kolanem.

Były mąż ze St Helens Jon Wilkin zaproponował swoją grę o tym, jak potłuczenie wpłynie na mecz.

"Całe to pchanie i popychanie, które działo się w tunelu po przerwie, przyniesie Wigan korzyści, może cię ożywić" – powiedział Wilkin BBC Radio 5 Live.

"Gracze Wigan najwyraźniej wzięli się za coś, co powiedział Bryson Goodwin, będą o tym rozmawiać w szatni."