Soler zagra w meczu z Ligą Mistrzów w 16 meczach

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Mistrzów – Faza grupowa – Grupa H – Walencja v Młodzi chłopcy – Mestalla, Walencja, Hiszpania – 7 listopada 2018 Walencja Carlos Soler w akcji REUTERS / Heino Kalis

(Reuters) – Carlos Soler z Valencii zagrał we wszystkich trzech bramkach, pokonując Young Boys 3: 1 w Lidze Mistrzów w środę, co zwiększyło ich ostatnie 16 nadziei dzięki pierwszej wygranej w domu w sezonie.

Drużyna La Liga boryka się z lokalną drużyną i zajmuje 15 miejsce w lidze, ale dała fanom trochę radości z wygranej w grupie H z Szwajcarem, która zakończyła z 10 mężczyznami, po tym jak Sekou Sanogo został wysłany późno na wysoki mecz. .

Zespół Valencia wyszedł na prowadzenie w 14 minucie po podaniu Mestalla, gdy Soler zdecydował się na strzał z woleja. Po jego strzale dośrodkował Santi Mina.

Młodzi chłopcy uderzyli w 37. minucie, kiedy Roger Assale wziął szybki, sprytny dotyk w polu, aby umieścić piłkę na prawej stopie i pojechał nią w najdalszy kąt.

Zostały jednak wyrównane na cztery minuty, gdy Mina wyciągnęła swoją wyciągniętą stopę na krzyż z Solera, który ostatecznie wszedł na listę wyników, aby wygrać 10 minut po przerwie, z niskim trafieniem z prawej strony obszaru.

Strona Marcelino ma pięć punktów i tymczasowo przeskoczyła Manchester United na drugie miejsce, przed wizytą Premier League do liderów grup Juventusu w środę.

Młodzi chłopcy są już prawie na nogach i siedzą na dole z jednym punktem.