Sergio Ramos STAMPS na Raheem Sterling: Widziałeś, że OUTRAGEOUS nie trafił w ref Piłka nożna | Sport

Sergio Ramos STAMPS on Raheem Sterling: Did you see OUTRAGEOUS act missed by ref?

[ad_1]

Incydent miał miejsce w drugiej połowie meczu Ligi Europejskiej UEFA z Hiszpanią.

Ramos, który był już niepopularny wśród kibiców Liverpoolu po tym, jak potraktował Mohammeda Salaha w finale Ligi Mistrzów, wydawał się próbować przybić na stopie Funta, kiedy leżał na ziemi.

Fani byli zszokowani widząc, jak obrońca podchodzi do Sterlinga, kiedy leżał ranny na ziemi i wyglądał, jakby tupał na stopie.

Funt strzelił pierwszą połowę klęski, Anglia wygrała 3-0 po przerwie, a incydent miał miejsce, gdy trzy lwy prowadziły 3-1.

Sterling stracił trzy lata od ostatniego gola w Anglii i wyrzucił Anglię na prowadzenie z pierwszym.

Napastnik Man City pomknął przed obroną Hiszpanii, po czym pokonał Davida De Gea.

Obrońca Realu Madryt miał gorącą grę w punkcie "znaczka".

W pierwszej połowie został wyeliminowany przez Erica Diera we własnym polu karnym, a gracz Spurs otrzymał rezerwację.

Ramos prawie śmiał się ostatni, ponieważ jego cel w ostatnich sekundach gry doprowadził Hiszpanię do 3-2 w dół i gonił za korektorem.

Jednak w momencie, gdy zaczął świętować, sędzia zadął w pełnym wymiarze czasu.

Pomimo hiszpańskich protestów, gra zakończyła się 3-2.

Użytkownicy Twittera zareagowali gniewem, gdy zobaczyli incydent.

Mówiąc po meczu, Sterling powiedział: "Udaliśmy się do nich od samego początku i byliśmy kliniczni.

"Skończyliśmy naszą szansę, której potrzebowaliśmy.

"To było piękne uczucie do zdobycia gola, stawiam na siebie presję, to moja pozycja do zdobywania bramek.

"To wiele dla mnie znaczy. Trzy lata to długi czas, aby nie zdobyć punktów. "

Josh @ maltby77 napisał: "Ktoś widzi, że ramos pieczęć na funta lub po prostu mnie?"

Pep Talk @ PepTalk1894 napisał: "Cóż, to będzie f *** z głowami skórek! Ramos celowo zamierza ostemplować "

GeoHan @fuerte__apache napisał: "Klasyczny znaczek Messiego na Raheem. Ramos w zasadzie potwierdza naszą elitę chłopców i potrzebuje stadniny, żeby go powstrzymać. "