São Paulo i Flamengo dzielą się punktami w ekscytującym remisie 2-2

Piłka nożna Piłka nożna – Mistrzostwa Brasileiro – Sao Paulo v Flamengo – Stadion Morumbi, Sao Paulo, Brazylia – 4 listopada 2018. Fernando Uribe z Flamengo (bez zdjęć) zdobywa swój pierwszy gol. REUTERS / Paulo Whitaker

SAO PAULO (Reuters) – Drugie miejsce Flamengo nie wykorzystało szansy na wywieranie presji na liderów Serie A Palmeiras w niedzielę, kiedy mogli tylko remisować 2-2 w Sao Paulo.

Gospodarze, którzy również potrzebowali punktów, aby pozostać w walce o tytuł mistrzowski, poszli dwa razy dalej, w ósmej minucie przez Diego Souza i ponownie pięć minut do drugiej połowy przez Helinho.

Fernando Uribe przywrócił ich natychmiast po otwieraczu, a następnie Rodinei zapewnił klubowi Rio zasłużony equalizer na osiem minut przed końcowym gwizdkiem.

Wynik pozostawia Flamengo sześć punktów za Palmeiras z sześcioma pozostałymi grami.

Sao Paulo jest na czwartym miejscu, dziewięć punktów na prowadzeniu.

Internacional, który grał w Atletico Paranaense później w niedzielę, są dwa punkty za Flamengo na trzecim miejscu.