Rugby – Wigan daje odchodzącego trenera Wane'owi idealną wysyłkę

Rugby - Wigan daje odchodzącego trenera Wane'owi idealną wysyłkę

[ad_1]

MANCHESTER, Anglia (Reuters) – Wigan Warriors dał trenerowi Shaunowi Wane'emu doskonały prezent pozostawiając po sobie 22 tytuł w Anglii pokonując Warrington Wolves 12-4 w intensywnym finale Super League w sobotę.

Rugby League – Super League Grand Final – Warrington Wolves – Wigan Warriors – Old Trafford, Manchester, Wielka Brytania – 13 października 2018 Wigan Warriors trener Shaun Wane świętuje zwycięstwo z trofeum Akcja Images / Ed Sykes

Wane, który teraz będzie odgrywał wysoką rolę w Szkockim Związku Rugby, patrzy na to, jak jego strona wygrywa zasłużone zwycięstwo na Old Trafford z wytrwałym pokazem defensywnym, aby objąć jego siedemletnie panowanie jako trener Wigan.

Warrington rozpoczął jasne starcie, aby zdobyć pierwsze zwycięstwo w Wielkim Finale, a był to pierwszy skrzydłowy skrzydłowy Wigan, Josh Charnley, który strzelił pierwszego gola w 4-0 po 13 minutach.

Pokaz slajdów (2 obrazy)

Jednak wyniki z Dom Manfredi i Toma Daviesa przed przerwą zmieniły mecz na korzyść Wigan, a Manfredi wcisnął się w zakręt z dwiema minutami, by zakończyć wygraną i dać Wane doskonały łabędź.

To był triumfalny dzień dla Wigan, po tym, jak Charlotte Foley rzuciła swoją kobiecą drużynę na pierwsze zwycięstwo w Super League, wygrywając 18-16 nad Leeds Rhinos na Manchester Regional Arena.

Drużyna kobiet Wigan, która została założona dopiero w zeszłym roku, zatrzymała Leeds dodając do swoich zwycięstw w Pucharze Wyścigów i Liderach dzięki próbom od Rachel Thompson (3) i Georgii Wilson.

Po godzinie Leeds traciło 10 punktów, ale pozostały na poziomie 16-16 minut, ale nieudana konwersja Courtney Hill okazała się kluczowa, ponieważ Foley pokonał wygraną Wigan.

Reportaż Christiana Radnedge'a, Edycja: Ken Ferris i Ed Osmond