Reprezentacja Walia vs Anglia: Josh Adams i Liam Williams zapewniają gospodarzom ekscytujące zwycięstwo w Six Nations

[ad_1]

Warren Gatland świętował swój finał Sześć narodów mecz przeciw Anglia z dramatycznym zwycięstwem 21-13 w Cardiff, które trwa Walia"marsz w kierunku Wielkiego Szlema.

Drugi rząd Cory Hill przedarł się w 68. minucie po długim okresie walijskiego odrodzenia, aby przejąć prowadzenie po raz pierwszy, jego drużyna rozkwitła po przybyciu do ławki dieslowskiej półboga Dan'a Biggara, by sfinalizować ostatni kwartał. .

A na stadionie Principality Stadium nastąpiło zamieszanie, gdy Josh Adams chwycił pole bramkowe Biggara, aby dotknąć i potwierdzić słynną wygraną.

Pierwszy smak Gatlandii na tle przeciwnej liczby Eddie Jones w czterech próbach ustanowił nowy krajowy rekord 12 kolejnych zwycięstw i był odpowiednim sposobem na zakończenie rywalizacji o mistrzostwo, zanim Kiwi odpadnie po mistrzostwach świata.

Jak wyglądały te dwie drużyny? Zobacz poniżej naszą galerię ocen naszych graczy.

QBE Insurance pomaga firmom, od start-upów i MŚP po międzynarodowe koncerny, w identyfikację, zarządzanie i ubezpieczanie ryzyka. Więcej informacji na stronie qbeeurope.com