Puchar Świata Kobiet: Shelley Kerr krytykuje urzędników po zawodzie serca w Szkocji

[ad_1]

Fifa Women's World Cup group D
Szkocja 3 Argentyna 3

Szkocja jest poza Mistrzostwami Świata Fifa Women po remisie 3-3 z Argentyną, co dało im miejsce w grupie D.

Strona Shelley Kerr zagrała w meczu, wiedząc, że potrzebuje zwycięstwa, aby mieć szansę na awans do ostatnich 16.

Dali sobie ogromną szansę, zdobywając trzy bramki z 20 minutami. Ale Argentyna odzyskała trzy gole, w tym kontrowersyjną karę 94. minuty.

Późne kopnięcie punktowe zostało początkowo przyznane przez sędziego asystenta wideo (VAR) za faul na Aldanie Cometti przez Sophie Howard.

Florencia Bonsegundo zauważyła, że ​​Lee Alexander uratowała ją przed karą, ale VAR nakazał jej wznowienie po tym, jak szkocki bramkarz został wykluczony z jej linii.

Bonsegundo ponownie przyspieszył, a ona zmieniła wynik na 3-3 w dramatycznym zakończeniu gry.

Szkocka Erin Cuthbert powiedziała: „Jestem całkowicie wypatroszony przez zespół. Myślę, że powinniśmy położyć grę do łóżka. Byliśmy na szczycie gry, ale to się dzieje. To piłka nożna. Daje to niesamowite szczyty, ale także niesamowite upadki i widzieliśmy to dziś wieczorem. ”

„Absolutna farsa”

Po meczu szkoleniowiec Szkocji Kerr był zjadliwy urzędników meczu.

Powiedziała BBC: „Czuliśmy się dobrze w grze. Przez 70 minut graliśmy dobrze. Najważniejsze jest to, że straciliśmy trzy bramki, ale pierwszym celem jest rzut wolny, który zmienia całą cerę gry.

„Jestem wypatroszony na graczy, wypatroszony na wsparcie, ale muszę powiedzieć, że oficerowanie było naprawdę, bardzo słabe.

„Niektóre decyzje były co najmniej przerażające. To nie odbiera nam faktu, że czuliśmy się komfortowo w grze i straciliśmy trzy bramki, ale na boisku jest piłka, próbujemy dokonać zmiany i to jest po prostu absolutna farsa. ”

Puchar Świata Fifa Women group D
Japonia 0 Anglia 2

Podczas gdy Szkocja doznała agonii w Pucharze Świata, pozostały mecz grupy D sprawił, że Anglia pokonała Japonię, aby zdobyć pierwsze miejsce.

Dwie bramki Ellen White wygrały 2: 0, a drużyna Phila Neville'a zagra w niedzielę w 1/8 finału w Valenciennes.

Lwice zmierzą się z jedną z najlepszych drużyn na trzecim miejscu – Chinami, Nową Zelandią, Kamerunem, Chile lub Tajlandią.

Główny trener reprezentacji Anglii Neville, który dokonał wielu zmian w starciu, powiedział: „Celem przed meczem było wygranie gry, zdobycie trzech zwycięstw i zdobycie czołówki w grupie – zrobiliśmy to.

„Potrzebowaliśmy tej gry, aby mieć inny test i mamy to. Część naszej gry w pierwszej połowie była fantastyczna, ale w drugiej połowie kilku graczy, którzy być może nie grali tak bardzo, trochę się zmęczyło.

„Ale to się skończyło i czekamy na ostatnie 16.”

Dzisiejsze tylne strony: Lwice są „białe gorące”

Mecze Pucharu Świata Fifa Women

BBC Sport pokaże relację z Pucharu Świata. Cały czas BST.

Czwartek 20 czerwca
  • Grupa E: Kamerun kontra Nowa Zelandia (godzina siedemnasta, czerwony przycisk BBC i online); Holandia kontra Kanada (godzina siedemnasta, BBC online)
  • Grupa F: Szwecja kontra USA (8 wieczorem, BBC Four); Tajlandia kontra Chile (8 wieczorem, czerwony przycisk BBC i online)
Daty pucharowe
  • 22-25 czerwca: runda 16
  • 27-29 czerwca: ćwierćfinały
  • 2-3 lipca: półfinały
  • 6 lipca: trzeci / czwarty mecz
Round 16 spotkań
  • 22 czerwca: Niemcy vs. 3. miejsce grupa A / C / D (16:30); Norwegia vs. Australia (20:00)
  • 23 czerwca: Anglia vs. 3. miejsce grupa B / E / F (16.30); Francja vs. 3. miejsce Grupa C / D / E (20.00)
  • 24 czerwca: Hiszpania vs. zwycięzca grupy F (17.00); grupa F drugie miejsce vs. grupa E drugie miejsce (20:00)
  • 25 czerwca: Włochy vs. 3. miejsce grupa A / B / F (5pm); zwycięzca grupy E vs. Japonia (20:00)
Kiedy jest finał?

Finał Mistrzostw Świata Fifa Women 2019 zostanie rozegrany w Lyonie w niedzielę 7 lipca (godzina szesnasta BST).