Późne gole zdobywają w Lyonie 10-osobowe losy 2: 2 Hoffenheima

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Mistrzów – Faza grupowa – Grupa F – Olympique Lyon w 1899 Hoffenheim – Stadion Groupama, Lyon, Francja – 7 listopada 2018 Lyon Nabil Fekir w akcji z Hoffenheimem Pavel Kaderabek REUTERS / Emmanuel Foudrot

LYON, Francja (Reuters) – Hoffenheim utrzymało swoje szczupłe nadzieje na przedłużenie sezonu Ligi Mistrzów w środę, kiedy wrócili z 2: 0 na dół, aby remisować 2: 2 z zaledwie 10 mężczyznami w olimpijskim Olympique Lyon.

Lyon radził sobie dużo lepiej z mokrymi warunkami, a Nabil Fekir w 19 minucie dośrodkował z boku na korzyść gospodarzy, po tym jak potężny cios od Ferlanda Mendy wrócił z gry stolikowej.

Tanguy Ndombele zrobił to dwa osiem minut później, kiedy zakończył miłe przejście, głaszcząc piłkę do domu z cut-back Mendy.

Jakiekolwiek nadzieje na powrót okazały się odległe, gdy Kasim Adams Nuhu został odesłany do gości w sześć minut po drugiej połowie, ale decyzja wydawała się pobudzać Niemców, a Andrej Kramaric zdobył bramkę 14 minut później.

Lyon miał powody, by rue stracili szansę, gdy w drugiej minucie kontuzji czeski obrońca, Pavel Kaderabek, ostrzeliwany z bliskiej odległości, dał Hoffenheimowi część punktów.

Wynik oznacza, że ​​strona niemiecka zejdzie z dołu grupy F i do trzech punktów, jeden przed Szachtarem Donieckiem, który przegrał 6: 0 z Manchesterem City w środową inną grę.

Miasto prowadzi grupę z dziewięcioma punktami, trzy z Lyonu.