Podsumowanie mistrzostw: Sheffield United pokonał QPR, aby zająć drugie miejsce, ponieważ Micheal Jones traci pierwszą grę Stoke

David McGoldrick stał na czele zwycięzcy jako Sheffield United pokonać QPR 1: 0, aby awansować na drugie miejsce w tabeli Mistrzostwo.

Były napastnik Ipswich strzelił po raz piąty w swoich ostatnich sześciu ligowych meczach, w 37 minucie, aby zapewnić Bladesowi zmniejszenie dystansu na liderów Leeds, którzy pokonali Derby 2-0 w piątkowy wieczór, do czterech punktów.

Trzecie miejsce Norwich strzelił ponownie z opóźnieniem, aby uratować remis 1-1 West Brom.

Dwight Gayle wcześnie strzelił 14 gola w tym sezonie, ale Jordan Rodos zszedł z ławki, by w 83. minucie obronić punkt dla City.

Middlesbrough utrzymał swoją pozycję w pierwszej szóstce z wygraną 2: 1 na play-off hopefuls Birmingham.

Lewis Wing postawił Boro przed metą w 37. minucie, a mimo tego, że Che Adams zdobył 13 goli, ten termin zdobył poziom Bluesa, Britt Assombalonga wygrał późny zwycięzca.

Rządy Nathana Jonesa w Stoke rozpoczęły się w rozczarowujący sposób, tracąc 3-1 w Brentford.

Jones opuścił Luton, by zastąpić zwolnionego Gary Rowetta na początku tego tygodnia, ale Stoke był 2: 0 z tyłu w 17 minut po własnym golu Ryana Shawcrossa i Saida Benrahmy.

Benik Afobe dał gościom nadzieję, że tylko Rico Henry zapisze punkty dla Pszczół w 54 minucie.

Nathan Jones rozpoczął karierę Stoke pokonując 3-1 (Obrazy akcji)

Życie po Aitor Karanka zaczęło się strasznie dla Nottingham Forest z przegraną 2-0 w Reading.

Hiszpan opuścił City Ground w piątek, a dziewięcioosobowy Forest stracił szansę na wyrównanie szóstego miejsca w Derby, gdy Royals przesunęli się do dwóch punktów bezpieczeństwa.

Wysiłek Johna Swifta i własny gol Jack Robinson zapewnił Jose Gomesowi pierwszą wygraną jako bossa, a pogarszając sytuację Forest, Danny Fox i Tendayi Darikwa zostali wysłani w drugiej połowie.

Jarrod Bowen kontynuował swoją oszałamiającą bramkę, zdobywając bramkę w wygranym 3: 0 meczu Hull z Sheffield Wednesday.

W ostatnich ośmiu meczach, napastnik wykorzystał swój wynik do dziewięciu, a Fraizer Campbell dodał trzecią pozycję, aby zabezpieczyć Tygrysy szóstą z rzędu wygraną.

Aston Villa zmarnował okazję, by zagrać w play-offach po przegranej 3: 0 z Wigan, który zagrał w strefie spadkowej.

Aston Villa nie zamknęła pakietu promocyjnego (Obrazy akcji)

Gary Roberts uderzył przed przerwą, Michael Jacobs dodał sekundę, a Joe Garner przerobił spóźnioną karę.

Substytuty Lee Johnsona wywarły wielki wpływ na pomoc dla Bristol City, teraz dwa punkty poza Derby, pokonując Bolton 2-1 w Ashton Gate.

Czy Buckley postawił Wanderers w 58. minucie, ale Matty Taylor i debiutant Kasey Palmer zeszli z ławki, aby zagrać w piłkę w ciągu trzech minut.

Ipswich poradził sobie z siedmioma punktami bezpieczeństwa dzięki wygranej 1-0 nad kolegami walczącymi z Rotherhamem na Portman Road, gdzie napastnik Hull, Will Keane, wygrał mecz.

Kara Daniela Johnsona w oznaczeniu godziny zapewniła 10-osobowemu Prestonowi remis 1: 1 z Swansea.

Courtney Baker-Richardson sfinalizowała otwarcie dla Łabędzi w Deepdale i po tym, jak Johnson odpowiedział, zastępca Preston Joshua Earl został wysłany na drugą rezerwację.