Piłka nożna – Olsen's super save pomaga Szwecji utrzymać Rosję na remis 0: 0

Piłka nożna - Olsen's super save pomaga Szwecji utrzymać Rosję na remis 0: 0

KALININGRAD, Rosja (Reuters) – Szwedzki bramkarz Robin Olsen wycofał się z meczu na światowym poziomie, ponieważ jego drużyna utrzymała Rosję na remisie 0: 0 w starciu Ligi Narodów B, Grupa 2 w Kaliningradzie w czwartek.

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Narodów UEFA – Liga B – Grupa 2 – Rosja – Szwecja – Kaliningrad Stadium, Kaliningrad, Rosja – 11 października 2018 Szwedzka Robin Olsen w akcji REUTERS / Maxim Shemetov

Obie drużyny odpadły w tegorocznym Pucharze Świata na etapie ćwierćfinałowym, a Szwecja po raz kolejny zaprezentowała obronną stabilność, która sprawiła, że ​​tak ciężko pokonali podopieczni Janne Anderssona.

Pokaz slajdów (9 obrazów)

Gospodarze nie zdołali zamienić dominacji posiadania w strzały na cel do 10 minut z pełnego czasu, kiedy Olsen musiał wykonać znakomity akrobatyczny rzut obronny, aby powstrzymać przerażający wysiłek Daliła Kuzyaeva.

To była najbliższa strona, która doszła do przerwania impasu, a wynik pozostawia Rosję na czele grupy w czterech punktach po dwóch meczach.

W niedzielę Rosja zajmuje drugą pozycję w Turcji, która traci rację, ze Szwedami dno w jednym punkcie, wyprzedzając ich przyjaźń ze Słowacją we wtorek.