Paul Pogba RAGES po meczu Kyliana Mbappe: Szokujące zdjęcia | Piłka nożna | Sport

[ad_1]

Mistrzowie świata Francja uratowali wczoraj kłopotliwą porażkę Islandii z dwoma bramkami w ostatnich pięciu minutach, w tym ostatnim rzutem karnym od zastępcy Kyliana Mbappe, aby zapewnić remis 2: 2 na Stade du Roudourou w Guingamp.

Ale Pogba, który został zastąpiony w połowie drugiej połowy, stracił przytomność po tym, jak pomocnik z Islandii, Runar Mar Sigurjonsson, wyrzucił dwa razy jako Mbappe, wygrywając zwycięstwo w poszukiwaniu zwycięzcy.

Wściekły na wyzwanie, piłkarz Manchesteru United, Pogba, wyszedł na murawę, aby bronić swojego kolegi z drużyny.

Po cynicznym pojedynku na Mbappe, ze złością zmierzył się z graczami z Islandii i sędzią.

Ten incydent doprowadził do pogrzebania Pogby z oficjalnym meczem, gdy po tym paskudnym ataku ujawnił swoje uczucia.

Kolega z zespołu, Raphael Varane, zagrał rozjemcę i powstrzymał Pogbę, próbując rozproszyć sytuację.

25-latek mógł zostać ukarany karą wsteczną w wyniku szokującego wybuchu.

Ogólnie rzecz biorąc, nie był to wspaniały wieczór dla Pogby, która zmagała się z islandzką opozycją w głębokim środkowym rozdaniu obok Steven N'Zonzi Romy.

Nieznajomi parą zobaczyli Blaise Matuidi i N'Golo Kante zarówno na ławce.