Ostatnie strony: Wiersz Barcelony Lionela Messiego stawia Man City na czerwony alarm, a Spurs wygrywa thriller z pięcioma bramkami

[ad_1]

Messi do Man City?

Mógłby Napastnik Barcelony Lionel Messi wkrótce będzie miał na sobie błękitne niebo Manchester City?

Zgodnie z ostatnią stroną „The Times” nie jest wykluczone, że maszyna bramkowa może zamienić Camp Nou na Etihad po tym, co gazeta opisuje jako „sprzeczkę” z Barceloną.

The Times stwierdza, że ​​City „monitoruje sytuację Lionela Messiego pośród twierdzeń, że gwiazda Argentyny może opuścić Barcelonę pod koniec sezonu”.

Widocznie Messi wścieka się na Erica Abidala po tym, jak dyrektor sportowy Barca zasugerował w wywiadzie, że napastnik z Ameryki Południowej był zaangażowany w zwolnienie trenera Ernesto Valverde w zeszłym miesiącu.

The Sun jest również w akcji z nagłówkiem „Nou Dawn”.

Gazeta twierdzi, że menedżer miasta Pep Guardiola jest w stanie „czerwonej gotowości” w nadziei, że przyprowadzi swojego byłego podopiecznego do Manchesteru, trenując Messiego w Barcelonie w latach 2008-2012.

Lionel Messi vs. Cristiano Ronaldo: wszechstronne cele i rekordy kariery

–––––––––––––––––––––––––––––––
Do analizy największe historie sportowe – i a zwięzłe, zrównoważone przejrzyj wiadomości z tygodnia – spróbuj Magazyn Tydzień. Rozpocznij okres próbny już dziś

Ostrogi wygrywają thriller z pięcioma bramkami

Ekscytujące zwycięstwo Tottenhamu 3: 2 nad Southampton w powtórce czwartej rundy Pucharu Anglii stanowi większość ostatnich stron.

„Son's top Gunn” to nagłówek Daily Express po tym, jak Son Heung-min przekonał 87-minutową karę za Angusa Gunna, by złamać serca Świętych.

Daily Mail oddaje hołd południowokoreańskiemu asowi z nagłówkiem „Syn ciszy Świętych”, ale oba artykuły opisują cały dramat 90 minut, w których Southampton walczył z golem w dół, prowadząc 2: 1 tylko dla Lucas Moura, aby wyrównać pozostało 12 minut.

Potem nadeszła chwila chwały Syna, kiedy trzy minuty później przerobił karę po tym, jak został sfaulowany przez bramkarza Gunna.

Gdyby to nie wystarczyło, doznał również strasznej kontuzji kolana, pomocnika Saints Jamesa Warda-Prowse, a tylna strona Słońca nie jest dla osób o słabych nerwach.

Na zdjęciu z bliska zranienia gazeta krzyczy „To nagły Ward-Prowse”. Bez smaku, ale ostry.

Tottenham będzie teraz grał u siebie w Norwich City w piątej rundzie Pucharu Anglii.