Mauricio Pochettino ostrzega Tottenham, aby nie spodziewał się żadnych wczesnych świątecznych prezentów z Barcelony

Szef Tottenhamu, Mauricio Pochettino ostrzegł Barcelona nie da Spursowi darmowego podania.

Świetny otwieracz Son Heung-min i druga połowa Dele Alli zapewniły sobotnie zwycięstwo w Leicester w wygranym 2: 0 meczu, co dało im trzecie miejsce w tabeli. Premier League.

Teraz podróżują do Barcelony na wtorkowy kryzys Liga Mistrzów Mecz grupy B.

Ostrogi są na drugim miejscu, na poziomie siedmiu punktów, a Inter Mediolan zmierzy się z PSV, wiedząc, że zwycięstwo zapieczętuje miejsce w fazie pucharowej.

Pochettino powiedział: "To będzie ogromna gra, zakwalifikowali się do następnego etapu, ale w Lidze Mistrzów nikt nie da prezentu.

"Musimy wygrać i zasłużyć na zwycięstwo. Mentalność będzie wynosić 200 procent, aby wygrać.

"Przyjedziemy w najlepszym stanie, Barcelona jest jedną z najlepszych drużyn w Europie."

Szef Leicester, Claude Puel, został sfrustrowany po porażce z Lisami z jedną wygraną w pięciu meczach.

Pozostają dziewiąty na stole, a Puel uznał, że Lisy nie zasługują na wejście w przerwę po tym, jak Son otworzył kontuzję.

Powiedział: "Szkoda, ponieważ nasza wspólnota, zrozumienie i mentalność były dzisiaj fantastyczne, po czym żałujemy również naszego pierwszego gola, który został przyznany w dogrywce przed przerwą.

"To było trudne, ponieważ uważam, że była to mocna pierwsza połowa, a po drugim golu trudno było wrócić do gry, próbowaliśmy w końcu popchnąć, podjęliśmy ryzyko, aby umieścić ofensywnych graczy na boisku i było kilka dobre ruchy i szanse.

"Byłem szczęśliwy z powodu naszej mentalności i chęci i próbowaliśmy grać również, ale brakowało nam spokoju i pod presją mogliśmy mieć inne możliwości."

Śledź niezależny sport na Instagramie, aby obejrzeć najlepsze zdjęcia, filmy i opowiadania z całego świata sportu.