Manchester United potrzebuje pełnej wydajności, aby móc rywalizować z Juventusem, ostrzega Ryan Giggs

Manchester United Musi zebrać kompletny 90-minutowy występ, aby zdobyć wszystko z meczu w Lidze Mistrzów Juventus w środę, zgodnie z legendą klubu Ryan Giggs.

Jose MourinhoW zeszłym miesiącu pokonali 1: 0 u boku mistrzów Włoch na Old Trafford, a od kiedy pokonali Everton i Bournemouth w swoich dwóch meczach, wciąż walczą o konsekwencję w swoich występach.

Juventus, z drugiej strony, był władczy, aby rozpocząć sezon, wygrywając 13 z 14 meczów we wszystkich rozgrywkach i zdobywając 10 punktów przewagi na szczycie Serie A, z letnim podpisaniem markizy Cristiano Ronaldo siedem bramek i pięć asyst w pierwszych 11 ligowych występach.

Prowadzą także do Ligi Mistrzów grupy H o pięć punktów od United na półmetku, a menedżer z Walii Giggs ostrzegł, że jego były klub ma zerowy margines błędu w Turynie.

"Byłem pod ogromnym wrażeniem United w ostatnich czterech lub pięciu meczach, zwłaszcza w drugiej połowie," powiedział Giggs, który wygrał dwa tytuły Ligi Mistrzów w United.

Giggs służył jako United assistant przed podjęciem pracy w Walii (Action Images via Reuters)

"Ale nie wiem, co to jest. Jako fan United podrapałeś się w głowę. Udowodnili, że mogą dać komukolwiek grę, ale jeśli nie pojawisz się przez 45 minut, nie wygrasz.

"Musisz pojawić się przez 90 minut, a United mieć graczy. W drugim tygodniu byli drudzy najlepsi, ale myślę, że będzie im bliżej w środę. "

United będzie bez napastnika Romelu Lukaku na środowy mecz z powodu kontuzji, chociaż Belg nie jest w dobrej formie i nie znalazł siatki do swojego klubu od 15 września.

Kapitan klubu Antonio Valencia powrócił do składu United, który nie występował od 2 października po przejściu operacji jamy ustnej.

Juventus będzie mógł powołać się na Mario Mandzukic, po tym, jak napastnik nie zagrał w sobotnim zwycięstwie 3: 1 nad Cagliari z powodu problemu z kostką, ale Douglas Costa, Emre Can i Federico Bernardeschi są wyeliminowani.

Śledź niezależny sport na Instagramie, aby obejrzeć najlepsze zdjęcia, filmy i opowiadania z całego świata sportu.