Man United musi dostarczyć pełną wydajność w Juve – Giggs

Man United musi dostarczyć pełną wydajność w Juve - Giggs

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Narodów UEFA – Liga B – Grupa 4 – Republika Irlandii – Walia – Aviva Stadium, Dublin, Irlandia – 16 października 2018 Walia menedżer Ryan Giggs przed meczem REUTERS / Clodagh Kilcoyne

(Reuters) – Manchester United był nękany przez niekonsekwencję w tym sezonie i musi zorganizować kompletny 90-minutowy występ, aby uzyskać wszystko z meczu Ligii Mistrzów w Juventusie w środę, powiedział Ryan Giggs.

United byli kompletnie przegrani w przegranym 1: 0 z mistrzami Włoch na Old Trafford w zeszłym miesiącu, a kiedy pokonali Everton i Bournemouth w swoich dwóch meczach, Giggs powiedział, że wciąż są dmuchane na gorąco i zimno.

"Byłem pod wielkim wrażeniem United w ostatnich czterech lub pięciu meczach, szczególnie w drugiej połowie," powiedział Giggs, który wygrał dwa tytuły mistrzowskie w United, powiedział brytyjskim mediom.

"Ale nie wiem, co to jest. Jako fan United podrapałeś się w głowę. Udowodnili, że mogą dać komukolwiek grę, ale jeśli nie pojawisz się przez 45 minut, nie wygrasz.

"Musisz pojawić się przez 90 minut, a United mieć graczy", dodał trener Wii Giggs. "W zeszłym tygodniu byli drudzy najlepsi, ale myślę, że będzie im bliżej w środę."