Liga Narodów Uefa: Griezmann uderza podwójnie, ponieważ biedny bieg Niemiec jest kontynuowany

[ad_1]

Francja 2 Niemcy 1

Niemiecka bezgrzeszna passa została przedłużona do czterech meczów, podczas których Francja walczyła o zwycięstwo w wygranym 2: 1 spotkaniu w Paryżu, w grupie jeden mecz ligowy Uefa Nations League A.

To była szósta porażka Niemiec w 2018 roku, po raz pierwszy przegrała tak wiele meczów w roku kalendarzowym, wyprzedzając poprzedni rekord pięciu, ustanowiony w 1956 i 1985 roku.

Jakby to nie było wystarczająco złe, Niemcy są teraz na dole swojej grupy Ligi Narodów, a porażka z Holandią w przyszłym miesiącu sprawi, że spadną z ligi A rozgrywek.

Kara podejrzana

Przez pierwsze 45 minut na Stade de France pojawiły się przebłyski dawnych Niemiec, które przeniosły grę do swoich gospodarzy, a Leroy Sane rozpostarł obronę mistrzów świata.

Ich prowadzenie było zasłużone, nawet jeśli kara, z której przyszedł cel, nie była. Krzyżyk Sane trafił w ramię Presnel Kimpembe, a sędzia uznał, że jest wart rzutów rożnych.

Toni Kroos nawrócił się, a Niemcy przed sezonem mogli mieć jeszcze parę, ale za to, że był to francuski bramkarz Hugo Lloris.

Rozczarowany

To była inna Francja po przerwie, a Antoine Griezmann wyrównał na 62 minuty, kierując się do domu Lucas Hernandez. Dziesięć minut przed końcem Francja została ukarana rzutem karnym, po tym jak Blaise Matuidi został sfaulowany, a Griezmann nie popełnił błędu z miejsca.

Francja jest teraz niepokonana w 15 meczach, w jaskrawym kontraście z ich deflowanymi przeciwnikami, którzy jako Sobotnia porażka 3: 0 z Holandiąbrakowało instynktu zabójcy przed bramką.

"Jestem rozczarowany wynikiem, chociaż muszę powiedzieć, że porażka różni się od sobotniej" powiedział trener Niemiec Joachim Low.

"Punktem ujemnym jest przekształcenie naszych szans. Nie byliśmy w stanie ustawić piłki w bramce. Myślę, że zasłużyliśmy na wygraną, ponieważ byliśmy najlepszym zespołem, ale tak nie jest. "

Francja pod kontrolą

Low wyraził rozczarowanie decyzją sędziego Milorada Mazica o przyznaniu Francji kary po tym, jak Mats Hummels zaplątał się w Matuidi.

"Kara była całkowicie niesprawiedliwa", powiedział Low, który był mniej skrupulatny wobec kontrowersyjnej kary Niemiec. "Oglądałem to z powrotem na powtórce. Mats nie dotknął Matuidi. Wszedł na stopę Matsa, a potem się poślizgnął.

Francja potrzebuje tylko punktu z końcowej rozgrywki w przyszłym miesiącu przeciwko holenderskim w Rotterdamie, aby wyprzedzić grupę i zakwalifikować się do półfinału.

"To dobrze, jeśli chodzi o cel, jakim jest wygranie czołówki, ale byliśmy przeciwni bardzo dobrej stronie niemieckiej" – powiedział Didier Deschamps, trener z Francji.

"Graliśmy słabo w pierwszej połowie. Sądzę, że zostaliśmy zakłóceni przez to, że grali trzy z tyłu, więc musieliśmy spokojnie mówić trochę w opasce i zmieniać taktycznie dwie lub trzy rzeczy.

"Potem było lepiej … zostaliśmy mistrzami świata, pracując dla siebie nawzajem i to jedyny sposób, by wygrać mecze".