Jurgen Klopp obwinia dziwne sytuacje o remis 1: 1 Liverkina z West Hamem w wywiadzie po meczu

Jurgen Klopp zaproponował szereg "dziwnych sytuacji" w drugiej połowie LiverpoolMecz przeciwko West Ham kosztował swoją drużynę szansę na zdobycie zwycięskiego gola.

West Ham utrzymał Liverpool w potencjalnie kosztownym losowaniu 1-1 w poniedziałkową noc, co pozostawia Manchester City tylko trzy punkty za liderem ligi w wyścigu o ten tytuł.

James Milner wyraźnie stanął na pozycji spalonej na otwarcie bramki Liverpoolu, co według Kloppa mogło być czynnikiem, który Kevin Friend postrzegał jako surowe traktowanie swojej drużyny w drugiej połowie.

"Mieliśmy dobre momenty i strzeliliśmy bramkę, która była na spalonym", powiedział Klopp po meczu.

"Sędzia musi wiedzieć, że w przerwie objaśnia drugą połowę, ponieważ sądzę, że sędzia wiedział, i widziałeś, że było wiele dziwnych sytuacji, a nie decydujących, po prostu rytmicznych.

"Było tak wiele sytuacji, w których było 50-50 lub 60-40 … rzut wolny dla drugiej drużyny. Jako istota ludzka wiem, że jeśli popełnię poważny błąd w pierwszej połowie, nie chcę jeszcze więcej otwierać tej luki.

"Strzelili gola i to był zasłużony remis".

Klopp dodał, że jego strona nie spisała się najlepiej w remisie 1: 1.

"Nie widziałem od nas dobrej gry, para nie grała na najwyższym poziomie, ale zdarzyło się to wcześniej, a stanie się to w przyszłości."

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami dzięki komentarzom ekspertów i analizom naszych nagradzanych autorów