Inter Mediolan pokonał Barcelonę, gdy Atletico Madryt zemści się na Borussii Dortmund

W grupie B, Inter Mediolan i Barcelona wymieniła późne gole w remisie 1: 1.

Po tym, jak Luis Suarez zobaczył, że bramka została odrzucona, zastępca Barca Malcom chwycił otwieracza w 83. minucie, kiedy jego niski bramkarz pokonał bramkarza Samira Handanovica, ale zostali złapani, kiedy Mauro Icardi strzelił do domu.

W grupie C, Napoli rozegrał remis 1-1 z Paris St Germain.

PSG objął prowadzenie w pierwszej połowie przerwy, kiedy Juan Bernat zagrał piłkę do domu po tym, jak został wybrany przez Kyliana Mbappe.

Napoli zrównało się z punktem karnym – Lorenzo Insigne nawrócił po bramce Gianluigiego Buffona, który pokonał Jose Callejon.

Kylian Mbappe zdobyty w PSG narysuj za pomocą Napoli (AFP/ Getty)

Thierry Henry pozostaje bez zwycięstwa od przejęcia Monako po pobiciu 4: 0 u siebie przez Club Brugge w grupie A.

Hans Vanaken strzelił dwa gole w ciągu pięciu pierwszych minut, aby zapewnić gościom pełną kontrolę, a Wesley wykonał trzy z doskonałym strzałem w curling, aby przerwać grę przed Ligue 1 przed przerwą.

Brugge, kapitan Ruud Vormer, zakończył dobry występ z dobrze przyjętym czwartym z opóźnieniem.

Atletico Madrid zyskał zemstę za przegraną 4-0 Borussia Dortmund dwa tygodnie temu, wygrywając 2-0 w Wanda Metropolitano.

Otworzyli punktację, gdy podanie z Filipe Luis zostało zamordowane przez Angela Correę, a strzał Saul'a odbił się od Manuela Akanjiego. Antoine Griezmann przytrzymał swój znacznik, aby zapieczętować trzy punkty z 10 minutami pozostałymi.

Antoine Griezmann celebruje po zdobyciu bramki Atletico's wygraj w Dortmundzie (EPA)

Przywódcy grupy D Porto byli komfortowymi 4-1 zwycięzcami w kraju Lokomotiw Moskwa, z Hectorem Herrarą, który dał Porto prowadzenie po dwóch minutach.

Moussa Marega zrobił z tego dwa potężne biegi i mety, ale Lokomotiw Moskwa przyciągnął jednego z powrotem do czystego nagłówka zastępcy Jeffersona Farfana.

Jesus Corona sprawił, że gra była bezpieczna dla Porto i Monteiro Otavio dodał czwartą pozycję w meczu.

Schalke zajął drugie miejsce, wygrywając 2: 0 z Galatasaray.

Guido Burgstaller wykorzystał błąd bramkowy Fernando Muslery, który po czterech minutach zwinął się w otwieracz, a Mark Uth zremisował 2: 0.