George gotów pójść za zabójstwo przeciwko All Blacks

LONDON (Reuters) – Jamie George z Anglii jest szczęśliwy, że jest wśród trenerów Eddiego Jonesa, którzy mają szansę na zakończenie słynnego zwycięstwa nad All Blacks w Twickenham w sobotę.

Konferencja prasowa Rugby Union – Anglia – Pennyhill Park Hotel, Bagshot, Wielka Brytania – 9 listopada 2018 r. Angels Jamie George podczas konferencji prasowej Akcja Zdjęcia za pośrednictwem agencji Reuters / Andrew Boyers

Jones zajął się opisywaniem swoich zastępców jako finisherów, aby podkreślić ich równą wagę dla startujących w drużynie, sugerując nawet w czwartek, że powinni mieć tę samą koszulkę.

Saracens, prostytutka, George, grał Dylana Hartleya, aby pomóc Anglii w wygraniu 12-11 meczu przeciwko Południowej Afryce w zeszłym tygodniu.

Gospodarze udają się na mecz, odnotowując tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 15 meczach przeciwko Nowej Zelandii, z samotną wygraną również w Twickenham sześć lat temu.

Ale kiedy mistrzowie świata zostali odsłonięci jako śmiertelnicy, gdy Południowa Afryka odepchnęła późną walkę o przywrócenie we wrześniu pamiętnego 36-34 zwycięstwa, George jest przekonany, że on i jego koledzy z drużyny mogą polegać na tym, by ukończyć tę robotę.

"Ostatnie 20 minut będzie niezwykle ważne. Widzieliśmy, że w ostatnich kilku testach Nowa Zelandia grała przeciwko Południowej Afryce – powiedział w piątek na konferencji prasowej. "Wiemy, że nasza rola jest bardzo ważna. To dla nas ogromna ekscytacja.

"Bardzo ważne jest, abyśmy byli zaangażowani w grę, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy się pojawimy. Ale kiedy to zrobimy, wiemy, że będzie to ważna część gry. Mam nadzieję, że możemy wywrzeć duży wpływ. "

Jones dokonał trzech zmian w składzie z zeszłotygodniowej walki przeciwko Republice Południowej Afryki, w tym dając Chrisowi Ashton'emu swój pierwszy międzynarodowy start w ciągu czterech lat w miejsce skrzydłowego Jacka Nowella.

Ashton, który pojawił się przez ostatnie 15 minut przeciwko zespołom Springboks, zagrał i strzelił gola w 38-21 wygranej Anglii przeciwko All Blacks w 2012 roku.

Ale George jest także graczem, który smakował zwycięstwo nad trzykrotnym mistrzem świata. Był członkiem brytyjskiej i irlandzkiej drużyny Lions, która triumfowała podczas drugiego testu w Wellington w zeszłym roku.

To był moment, w którym 28-latek określił jako "najlepsze uczucie w mojej dotychczasowej karierze rugby" i który, jak wierzy, może się powtórzyć.

"Połowa z nas wcześniej pokonała wszystkich czarnych. W tym tygodniu wykorzystaliśmy te doświadczenia "- powiedział.

"Rozmawialiśmy o tym, co musimy zrobić, co wcześniej zrobiliśmy, aby ich pokonać. Skoncentrowaliśmy się na tym, dlaczego wygraliśmy te gry i mamy nadzieję, że uda nam się to osiągnąć jutro."