Fulham vs Tottenham – NA ŻYWO: przewidywania, transmisje i szczegóły telewizyjne, wiadomości o drużynie, szanse i wiele więcej

Fulham vs Tottenham - NA ŻYWO: przewidywania, transmisje i szczegóły telewizyjne, wiadomości o drużynie, szanse i wiele więcej

Śledź relację na żywo jako Tottenham Hotspur, aby powrócić do zwycięskich sposobów w derbach Londynu przeciwko Fulham w niedzielne popołudnie.

Fulham stracił w kłusie trzy gry, z których ostatnia miała miejsce w zeszłym tygodniu w Burnley; na 19 miejscu w tabeli na 14 punktów, to pięć punktów z bezpieczeństwa.

Śledź aktualizacje na żywo od Craven Cottage na blogu poniżej:

66 minut: Huddersfield 0 – 3 Man City

Tę samą historię dla Huddersfield, MBenza rozkłada lewe skrzydło i ma ludzi czekających w polu, ale zanim może uzyskać krzyż w Otamendi przychodzi i wygrywa piłkę.

SUBS

63 min: Huddersfield 0 – 3 Man City

Bacuna zostaje zastąpiona przez Pritcharda przez ostatnie pół godziny. Man City pozostaje pod kontrolą boiska, dominując w posiadaniu, ale działa wolniej, ale równie skutecznie.

SUBS

60 minut: Huddersfield 0 – 3 Man City

Fernandinho zostaje zastąpiony przez Davida Silvę, a Diakhaby wychodzi na Mounie.

CEL!

56 minut: Huddersfield 0 – 3 Man City – Sane

Piłka wychodzi z Danilo w pobliżu linii środkowej, Aguero wygrywa nagłówek i wrzuca go na ścieżkę Sane'a, który przenosi ją do pudełka i poprowadzi przez Lossl.

Koniec gry.

CEL!

54 min: Huddersfield 0 – 2 Man City – Sterling

De Bruyne podaje piłkę Sane, który czeka po lewej stronie pudełka. Sane podnosi wzrok i umieszcza piłkę na środku pola. Sterling reaguje na nurkowanie w przód i kieruje piłkę w tył bramki, aby podwoić prowadzenie Man City.

51 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Huddersfield naciska wysoko, wykonują piłkę blisko skrzyni na prawym skrzydle, ale to jest tak daleko, jak piłka, która strzela z rzutu karnego. Huddersfield do tej pory znaleźli się w pewnych dobrych obszarach, ale wciąż nie byli w stanie stworzyć właściwej szansy na osiągnięcie celu.

48 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

De Bruyne i Sterling łączą się na prawo, aby uzyskać szterling za obroną. Sterling umieszcza piłkę na środku pola, ale Lossl to twierdzi.

DRUGA POŁOWA: Huddersfield 0 – 1 Man City

Miasto restartuje mecz, wykonują piłkę do przodu i na prawo, Huddersfield oczyszcza ją, ale tylko o ile Danilo dostaje ją do De Bruyne. De Bruyne umieszcza piłkę w polu i wygrywa rzut rożny.

POŁOWA CZASU

45 + 3 min: Huddersfield 0 – 1 Man City

Man City zdominowało pierwszą połowę. Szybko wyrwali się z bloków i spowodowali prawdziwe problemy dla Huddersfield w ciągu pierwszych 15-20 minut. Jednak gdy cel się zmniejszył, liczba odwiedzających spadła, a oni stali się nieco lepsi i pozwolili Huddersfield dobrze zareagować.

42 min: Huddersfield 0 – 1 Man City

W Man City nastąpił spadek standardu gry. Nadal dominują w grze, ale ich poziom energii jest wolniejszy i popełniają więcej błędów. Hogg zostaje zakwalifikowany na wyzwanie w Fernandinho

39 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Sane jest faulowany, a Gundogan wykonuje rzut wolny, umieszczając go w pudełku, zanim Lossl uderzy go wyraźnie.

36 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Miasto wygrać rzut głęboko w połowie Huddersfield. Grają, ale są zmuszeni przekazać go z powrotem do obrony.

33 minuty: Huddersfield 0 – 1 Man City

Gundogan umieszcza piłkę w skrzyni z lewego skrzydła, ale nie ma nikogo, kto by ją znalazł na końcu. Man City nieco zwolniło tempo, odkąd cel został osiągnięty.

30 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Huddersfield ma szansę na zagrywanie piłki, ale Laporte i Otamendi dobrze się bronią i trzymają ich z dala.

ŻÓŁTA KARTA

27 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Huddersfield dostarczy kilka piłek do pudełka, zanim Kyle Walker zostanie zakwalifikowany jako wózek. Rzut wolny Huddersfielda zostaje usunięty przez Otamendiego, po czym wraca do Kongolo, który strzela, ale Ederson ma to w zanadrzu.

24 minuty: Huddersfield 0 – 1 Man City

Huddersfield dobrze zareagowało na cel. Podeszli wyżej i bardziej zagrozili bramce Man City.

21 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City

Man City zagrywa krótki róg do De Bruyne, który umieszcza go w skrzyni i znajduje Fernandinho, który kieruje nim szeroko.

CEL!

18 minut: Huddersfield 0 – 1 Man City – Danilo

Piłka zmienia się z prawej na Danilo po lewej. Podnosi piłkę w kierunku środka boiska i wykonuje długi wysiłek z dystansu. Schindler próbuje go odepchnąć, ale tylko udaje mu się odeprzeć piłkę obok swojego bramkarza Lossla i na tył siatki.

15 minut: Huddersfield 0 – 0 Man City

Huddersfield posyła Diakhaby'ego w dół, ale nie ma wsparcia. Dobrze trzyma piłkę, ale zanim Huddersfield podniesie graczy na boisko, Man City obroni swoją formę i odzyska piłkę.

12 minut: Huddersfield 0 – 0 Man City

De Bruyne karmi Funta w pudełku, ustawia swój strzał, a Kongolo nurkuje z lewej, przynosząc Sterlinga. To rzut karny, ale sędzia nie daje tego.

O ktorej to się zaczyna?

Fulham kontra Tottenham Hotspur rozpoczyna się o godzinie 16:00 (GMT) w niedzielę 20 stycznia.

Gdzie mogę to obejrzeć?

Fulham kontra Tottenham Hotspur będą pokazywane na żywo Główne wydarzenie Sky Sports i Premier League kanały od 15:30 (GMT).

Subskrybenci Sky mogą transmitować mecz przez Internet za pośrednictwem Sky Go aplikacja.

Najważniejsze wydarzenia zostaną pokazane o 22:30 BBC One.

Gracz, który chcesz obejrzeć …

Christian Eriksen: Po zranieniu Harry'ego Kane'a i Son Heung-min w Pucharze Azji, pomocnicy, tacy jak Eriksen i Dele Alli, muszą stanąć na wysokości zadania. Duńczyk, który strzelił tylko cztery gole w 19 meczach w Premier League, prawdopodobnie zostanie wypchnięty przed Harry'ego Winksa na środku parku. Kreatywność 26-latka i umiejętność strzelania na dalekie dystanse będą kluczową cechą przeciwnej stronie Fulham, która prawdopodobnie usiądzie głęboko.

Eriksen może być kluczowym graczem (REUTERS)