Freddie Burns odbija się od siebie, gdy Wasps i Bath oglądają remis 10 razy w Pucharze Mistrzów

[ad_1]

Freddie Burns odskoczył od swojego Heinekena Puchar Mistrzów horror show w imponujący sposób, jak rywalizują w Pool One Kąpiel i Osy zwrócił 35-35 na Ricoh Arena.

Burns spóźnił się na łatwą, późną karę, a następnie stracił piłkę nad linią Toulouse, po tym jak dmuchnął pocałunek w tłum, drażniąc to, co w zeszły weekend mogłoby być potencjalnym meczem przeciwko drużynie Champions Cup Toulouse.

Ale sztab szkoleniowy Batha przylgnęła do niego, a on spłacił je sowicie, zamieniając wszystkie pięć prób Batha przez Joe Cokanasigę, Maxa Wrighta, Semesę Rokoduguni, Charliego Ewelsa i Francois Louw.

Osy ukąszały Bath z niesamowitym szaleństwem na początku drugiej połowy. Trwające 14 punktów w przerwie, dały trzy próby w ośmiu minutach od Scrum-pół Joe Simpsona, propa Zuraba Żwanii i zastępczyni Ashley Johnson.

Wynik nie przynosi żadnych korzyści (PA)

Po pierwszym przyłożeniu Josha Bassetta do skrzydłowego, wymagało to jednak flanka, który Thomas Young próbował dziewięć minut przed końcem, a pół muchy Lima Sopoaga kopał pięć konwersji, aby zabezpieczyć część łupów, ponieważ zasiłek dla Bath Alex Davies nie wykorzystał 79. minuty. kara po tym, jak Burns został ranny.

Ale z europejskimi posiadaczami tytułów, ulubionymi przez Leinster, wygranymi w grupie – w ubiegłym tygodniu zmiażdżyli Oss 52-3, aw grudniu zmierzą się z Bathem na wyjeździe – remis naprawdę nie pomógł żadnemu z klubów Gallagher Premiership.

Obie strony postanowiły szybko odzyskać równowagę w porównaniu z weekendowymi porażkami Champions Cup, a Bath nie mogła liczyć na lepszy start, ponieważ znakomite podanie Burnsa spowodowało atak z własnej połowy.

Następnie Cokanasiga wspiął się imponująco na tempo z pół-Willem Chudleyem, zanim zaprezentował całą swoją siłę, kończąc znakomicie pod naciskiem trzech napastników Oss, a nawrócenie Burnsa otworzyło siedmiopunktową przewagę.

Osy zrównały się z 18-minutową próbą po tym, jak Simpson wykonał całą ciężką pracę, odrywając się od ruck i opóźniając swoją passę, zanim pozwolił Bassettowi na proste wykończenie w kącie, z konwersją Sopoagi na poziomie Osy.

Jednak Bath powrócił na prowadzenie zaledwie trzy minuty później, po tym jak Wright otworzył szeroko otwartą obronę Ossów w połączeniu z prostytutką Jackiem Walkerem, a następnie dotknął bezruchu, zanim kolejna konwersja Burnsa otworzyła przewagę 14-7.

Oglądanie trenera reprezentacji Anglii Eddie Jones został dwukrotnie wygwizdany przez tłum, gdy jego obraz pojawił się na dużym ekranie stadionu – a potem wiwatował później – ale Bath nie rozpraszał się i zwiększyli swoją przewagę 10 minut przed przerwą.

Osy zostały zaatakowane przez połowę Bath, ale podanie z dystansu Willie Le Roux zostało przechwycone przez Rokoduguniego, który sprintem pokonał 65 metrów w trzeciej próbie swojej drużyny, a Burns ponownie dodał statystów.

Eddie Jones otrzymał mieszane przyjęcie w Ricoh Arena (Getty Images)

To był zły wynik dla osa, który przyznał, ale zyskał tymczasową przewagę jednego człowieka, kiedy interwał zbliżał się, kiedy międzynarodowy flanker Bath z RPA, Louw, został uznany za niebezpieczny pojedynek.

Osy wyleciały z bloków po przerwie, a Simpson przygotował obiecującą pozycję atakującą, która ostatecznie przyniosła mu nagrodę za próbę, gdy zebrał przepustkę Żwanii na metry, z konwersją Sopoaga, która zmniejszyła deficyt do siedmiu punktów.

A zanim Bath zdążyła się przegrupować, Osy znów uderzyły, tym razem, gdy Żwania dopełniła kolejnej, zharmonizowanej presji, a trzecia konwersja Sopoaga zawiązała grę.

Johnson następnie strzelił punkt bonusowy Wasps "spróbuj – Sopoaga ponownie nawrócił – jednak przewaga trwała tylko pięć minut, podczas gdy kapitan kąpielowy Ewels wyskoczył wyraźnie i zajął oportunistyczną próbę, nawróconą przez Burnsa, by zrobić 28-28.

Louw i Young strzelili bramki w ciągu ostatnich 15 minut, ale remis nie ma żadnego zastosowania dla żadnej ze stron pod względem ambicji ćwierćfinałowych.

Śledź niezależny sport na Instagramie, aby obejrzeć najlepsze zdjęcia, filmy i opowiadania z całego świata sportu.