Filmy: szefowie Kansas City świętują zwycięstwo Super Bowl LIV

[ad_1]

NFL Super Bowl LIV
Kansas City Chiefs 31 San Francisco 49ers 20

Po raz kolejny w tegorocznych barażach NFL szefowie Kansas City musieli walczyć, aby zapewnić sobie zwycięstwo. A ich ostatni powrót był najsłodszy, gdy pokonali San Francisco 49ers 31-20, aby wygrać Super Bowl LIV w Miami.

Wszystkie rozmowy przedmeczowe dotyczyły Patricka Mahomesa, głównego rozgrywającego Chiefsa, który zmierzył się ze średnią obroną 49ers.

Po przyziemieniu od Kyle'a Juszczyka i Raheema Mosterta wyglądało to tak, jakby to była noc San Francisco, gdy zmierzali do ostatniego kwartału z przewagą 20-10. Ale ten zespół szefów nigdy się nie poddaje.

W czwartej kwarcie Kansas City zdobyło 21 punktów bez odpowiedzi, z dwoma przyziemieniami od Damiena Williamsa, aby przypieczętować zwycięstwo na Hard Rock Stadium.

Mahomes, który został dwukrotnie przechwycony przez obronę 49ers, pobiegł w pierwszym meczu Kansas w pierwszej kwarcie, a także rzucił dwa przyłożenia na 286 jardów.

Po 50 latach oczekiwania jest to drugie zwycięstwo Chiefs Super Bowl, podczas gdy dla pięciokrotnego mistrza Niners nie ma zwycięstwa przez 25 lat.

Andy Reid, trener Kansas City Chiefs, podnosząc puchar Vince'a Lombardi, powiedział: „To świetnie. kocham tego gościa [Patrick Mahomes] i wszyscy faceci, którzy przyszli wcześniej, kocham cię. O to w tym wszystkim chodzi, doceniaj każdą chwilę. ”