Eddie Jones: Anglia musi pokonać "największą walijską drużynę w historii" w eliminacjach Wielkiego Szlema Narodów

Eddie Jones Uważa, że ​​Anglia musi pokonać "największą walijską stronę w historii" oszpecony Francja 44-8 skonfigurować a Sześć narodów Eliminator Grand Slam w Cardiff za dwa tygodnie.

Hat-trick Jonny'ego Maya pomógł Anglikom awansować do punktu bonusowego pierwszej połowy w Twickenham, który został zapieczętowany, gdy Henry Slade przekroczył wybielanie po przerwie.

Francuska odpowiedź padła po dobrze wykonanej próbie w 34. minucie, ale nadzieja na walkę zakończyła się wynikiem Slade, a Anglia została ukarana po przerwie – zanim Owen Farrell ukończył mecz z szóstą. po południu – Francja nie zarejestrowała ani jednego punktu w drugiej połowie.

Jones widział, jak jego drużyna wygrywa w zwartym stylu po zwycięstwie 32-20 z Irlandii w Dublinie, ale uważa, że ​​pomimo tego, że są po stronie Form w Europie, nie mogą uznać Walii za coś oczywistego. grałem w najlepszą walijską drużynę "- powiedział Jones po meczu. "Musimy być absolutnie najlepsi. Przygotowanie rozpoczyna się w środę.

"Wiesz, że grasz przeciwko drużynie Warren Gatland. Przez ostatnie 15 lat był na szczycie drzewa w europejskim rugby, przez swój klub, kraj i Lwy.

"Gracie przeciwko ciężkiej, fizycznej drużynie. Ciężko walczą z załamaniem. Musisz zdobyć każdy punkt przeciwko nim. Zaczniemy od tego w środę i nie możemy się doczekać, aby tam pójść. [It] powinno być zabawnie."

Walia jest jedyną drużyną, która może pokonać Anglię w Grand Slam, wygrywając oba mecze otwarcia przeciwko Francji i Włochom. Jednak żaden z tych występów nie zbliżył się do tego, co Anglia wyprodukowała albo w Dublinie, albo tutaj w Twickenham, a przy zwycięstwie w 2017 roku, wciąż świeżym w umysłach angielskiej drużyny, udadzą się do stolicy Walii jako drobni faworyci.

Szybki wynik punktowy Anglii w pierwszej połowie sprawił, że May zagrał pierwszy hat-trick w Twickenham od czasów Jonathana Josepha przeciwko Szkocji dwa lata temu, a jego dwie partytury pojawiły się, gdy ścigał się na koniec kopnięć z Elliotem Daly i Chrisem Ashtonem. z Farrellem przygotowującym go do tańca na trzeci wynik umieszczony w środku.

Jonny May zdobył pierwszą połowę hat-tricka, aby zabezpieczyć punkt bonusowy (PA)

Hat-trick został ukończony w ciągu 30 minut, co skutecznie wyeliminowało grę z rąk Francuzów, jeszcze zanim Damian Penaud strzelił jedyną próbę meczu, ale tak wyglądała Anglia, kiedy mogli z łatwością pozwolić jej uciec druga połowa, która najbardziej zachwyciła Jonesa.

"Myślę, że kiedy postawisz się w sytuacji, w której po 40 minutach masz punkt bonusowy przeciwko najlepszemu zespołowi, zrobiłeś to całkiem nieźle" – dodał Jones. "A w drugiej połowie myślałem, że nasz występ był jeszcze lepszy. Mimo że nie zdobyliśmy tak wielu punktów, nasze skupienie i nasza dyscyplina, aby utrzymać wynik Francji bez wyjątku, były znakomite.

"Ale po prostu mieliśmy krótki pogawędkę w pokoju i poczuliśmy, że prawdopodobnie zostawiliśmy 15 do 20 punktów na boisku. W tym zespole jest znacznie więcej i rozumiemy to, a my jesteśmy zobowiązani do bycia najlepszym z możliwych. Kiedy wrócimy do siebie w środę, zaczniemy proces, w jaki sposób możemy się poprawić. "

QBE Insurance pomaga firmom, od start-upów i MŚP po międzynarodowe koncerny, w identyfikację, zarządzanie i ubezpieczanie ryzyka. Więcej informacji na stronie qbeeurope.com