Dzisiejsze tylne strony: Anglia atakuje „Kosmikę”, strasznie w obronie

Grupa A kwalifikująca się do Euro 2020
Anglia 5 Kosowo 3

Dramatyczne zwycięstwo Anglii 5-3 nad Kosowem dominuje dziś na ostatnich stronach gazet.

Valon Berisha dał prowadzenie Kosowu w minucie otwarcia, zanim Trzy Lwy wróciły do ​​prowadzenia 5-1 w pierwszej połowie dzięki Raheemowi Sterlingowi, Harry'emu Kane'owi, Jadonowi Sancho (dwa) i bramce samobójczej.

W drugiej połowie drugi gol Berishy i kara Vedata Muriqi dały Kosowu nadzieję, podczas gdy kapitan Anglii Kane nie trafił własnego rzutu karnego.

Daily Telegraph opisuje atak Anglii jako „klasę światową”, a obronę jako „drugą klasę”. Daily Mirror ma podobny motyw, mówiąc, że Trzy Lwy były „śmiertelne z przodu, ale z tyłu sypią się”.

„Kosmiczna” Anglia przestraszyła się, mówi Daily Star, ale boczny marsz Garetha Southgate dalej w eliminacjach Euro 2020 z czterema zwycięstwami z czterech meczów w grupie A.