Chorwacja trzyma pustą Anglię na pustym stadionie

[ad_1]

RIJEKA, Chorwacja (Reuters) – Anglia zmarnowała kilka geniuszowych szans, ponieważ odbędą się one do remisu 0: 0 do zdobywców pucharu świata w Chorwacji w lidze narodowej 4-osobowej lidze grupy czwartej, za zamkniętymi drzwiami w piątek.

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Narodów UEFA – Liga A – Grupa 4 – Chorwacja v Anglia – Stadion HNK Rijeka, Rijeka, Chorwacja – 12 października 2018 Anglia Anglia Harry Kane i Jordan Pickford po meczu Zdjęcia akcji via Reuters / Carl Recine

Eric Dier i Harry Kane ruszyli w stronę stolarki, podczas gdy Marcus Rashford odrzucił dwie wyraźne okazje, ponieważ Anglia przegrał pierwszą wygraną w nowym konkursie.

Wynik na prawie pustym stadionie opuścił obie strony z jednym punktem z dwóch meczów za uciekającymi liderami Hiszpanią, która ma sześć punktów i gospodarzem Anglii w Sewilli w poniedziałek.

Trener reprezentacji Anglii, Gareth Southgate, był rozczarowany wynikiem, mówiąc: "Druga połowa to zdecydowanie lepsza drużyna i gdybyśmy podjęli nasze szanse, wygralibyśmy mecz.

"Byłoby więcej obaw, gdybyśmy nie tworzyli szans. Pokazaliśmy dobre starania i kreatywną grę. Musimy ciągle wchodzić w te sytuacje. "

Piłka nożna Piłka nożna – Liga Narodów UEFA – Liga A – Grupa 4 – Chorwacja v Anglia – Stadion HNK Rijeka, Rijeka, Chorwacja – 12 października 2018 Eric Dier z Anglii w akcji z chorwacką Luka Modric REUTERS / Antonio Bronic

Bez fanów obecnych w Chorwacji, która odbyła drugą rozgrywkę zakazu tłumu dla rasistowskich przestępstw przez swoich fanów w kwalifikacjach do Euro 2016, instrukcje z obu ławek odbijały się echem po niesamowicie pustym terenie w chłodnej pierwszej połowie na stadionie Rijeki.

Pomocnik Dier zastanawiał się nad pierwszym meczem Anglii, który kiedykolwiek grał za zamkniętymi drzwiami, choć zauważył obecność garstki angielskich fanów na wzgórzu z widokiem na ziemię.

"To było dziwne, pierwsze tego doświadczenie dla nas wszystkich" – powiedział Dier dla Sky Sports. "Kilku fanów pojawiło się na wzgórzu, ale kiedy zaczęło się gra, było to w głębi naszego umysłu. Z łatwością mogliśmy usłyszeć tych na wzgórzu, byli jedynymi tutaj. "

MISJA WZROSTU

Gra została stworzona przez niektóre angielskie media jako szansa dla odwiedzających na pomszczenie zwycięstwa Chorwacji w półfinale Pucharu Świata 2-1 w Rosji w lipcu, ale gra nie przyniosła fajerwerków.

Jedyna szansa w pierwszej połowie padła na Diera, który spoglądał głową na długi słup po kącie Jordana Hendersona.

Pokaz slajdów (8 obrazów)

Chants of 'God Save the Queen' z Anglii zwolenników, którzy zebrali się na zewnątrz wydawało się, że po przerwie podnoszą stronę Garetha Southgate, ale stolarka i przerażające wykończenie przez Rashforda dały im bramkę.

Kane poprowadził Henderson'a z rzutu wolnego w poprzeczkę, a przed napastnikiem Manchesteru United Rashford obsłużył parę niesamowitych chybionych w ciągu dwóch minut.

Rzutem zemścił na Dominik Livakovic z dystansu ośmiu metrów, kiedy bramkarz strzelił bramkę, a bramkarz zaprzeczył mu ponownie, wykonując znakomity rzut obronny z niemal identycznej pozycji.

Ivan Perisic z Chorwacji zmusił do dobrej obrony przed Jordanem Pickfordem z kłującym niskim strzałem i Ante Rebiciem, grającym w nieznanej roli samotnego napastnika, strzelił kilka cali z dalekosiężnym wysiłkiem dla odrodzonej strony głównej.

Angielska Jadon Sancho, ekscytująca 18-letnia skrzydłowa Borussii Dortmund, spóźniła się po schodzeniu z ławki, by zastąpić Raheema Sterlinga i zadebiutować na arenie międzynarodowej, zanim mecz zakończył się w ciągu ostatnich kilku minut.

Sancho stał się drugim najmłodszym graczem w Anglii, który wygrał swoją pierwszą czapkę w meczu towarzyskim, za Duncana Edwardsa z Manchesteru United, który zmarł w wieku 21 lat w wyniku odniesionych obrażeń w katastrofie lotniczej w Monachium w 1958 roku.