Chelsea vs Crystal Palace: Roy Hodgson zaskoczony przez Premier League bez zwycięstwa

Roy Hodgson przyznaje, że jest zaskoczony Kryształowy PałacNiedawny bieg formy po ich 3-1 porażka do Chelsea f.cszóstą z rzędu Premier League mecz bez wygranej.

Ostatnia porażka Palace, siódmego sezonu, mogłaby być innym wynikiem, gdyby goście na Stamford Bridge zostali wyrzuceni po tym, jak Andros Townsend zrównał wynik z pierwszą połową Alavro Moraty. Zamiast tego, Chelsea przywróciła prowadzenie przez drugi atak Moraty, a Pedro wykonał robotę, wykonując 3-1.

Hodgson został menedżerem Palace w zeszłym sezonie w trakcie ich siedmiu kolejnych porażek, aby rozpocząć sezon i utrzymuje, że zeszłoroczny bieg był jego najtrudniejszym okresem w klubie, pomimo ich obecnej sytuacji.

"Jedyne podobieństwo, które widzę, to to, że w zeszłym roku borykaliśmy się i nie wyglądało na to, aby uzyskać wyniki" – powiedział. "W tym roku często po meczach jesteśmy nieco zaskoczeni, że nie mamy wyniku. Nie było zbyt wielu drużyn, które by nas rozgrywały, nie było tak w moich pierwszych 10 meczach w zeszłym roku, byliśmy urozmaicani całkiem sporadycznie. "

Nie jest oczywiste, gdzie pojawią się punkty dla Crystal Palace, który siedzi na 14 miejscu w tabeli po 11 meczach, gdy przyjmują Tottenham, a następnie podróżują na Old Trafford, aby zagrać w Manchesterze United w dwóch następnych ligowych meczach z tyłu gry w Arsenalu i Chelsea. .

"Drużyny, które znajdują się w drugiej połowie stołu, nie zdobywają tak wielu punktów przeciwko drużynom w górnej połowie, zwłaszcza w tym momencie, ponieważ zamierzają przetrząsnąć wszystko przed sobą, jesteśmy tego świadomi.

Alvaro Morata strzelił dwa razy, gdy Chelsea pokonała Crystal Palace 3-1 (AP)

"Będziemy musieli dać dobry występ, zrobiliśmy to w zeszłym tygodniu i nie sądziłem, że nasze występy są kiepskie w każdym momencie dzisiejszej wyobraźni, możemy jedynie starać się wykonywać te występy i mieć nadzieję, że będzie i upewniamy się, że nigdy nie tracimy z oczu faktu, że tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie jesteś w Boże Narodzenie.

"W zeszłym sezonie bardzo rzadko byliśmy poza strefą spadkową i skończyliśmy na 11 miejscu, mogliśmy być nawet na 10., traciliśmy różnicę bramek, jest bardzo dużo futbolu do grania, jedyną rzeczą, którą znamy jako trenera lub Menedżer gra źle i nie otrzymuje punktów, które naprawdę nie mają pewności, skąd pochodzą te punkty.

"Nie jestem w tej pozycji, straciliśmy szanse, tak, byliśmy trochę nieszczęśliwi, tak, nie mamy tak wielu punktów, jak powinniśmy, tak, ale zobaczmy, gdzie jesteśmy po 38 gry i ważne będzie kontynuowanie działań niezależnie od tego, co stanie się w następnych dwóch. "

Palace walczył przeciwko Arsenalowi w Selhurst Park i zdobył zasłużoną bramkę, ale nie mógł powtórzyć tego samego standardu przeciwko Chelsea. Strona Hodgsona przybyła bronić się, ale zbyt łatwo została złamana.

"Zawsze jestem rozczarowany, kiedy przegrywamy i zdarzyło się to kilka razy" – powiedział Hodgson. "Nie mogę być krytyczny wobec wyników zespołu, ponieważ w pierwszej połowie byliśmy solidni, byliśmy zorganizowani, ale może brakowało nam tej agresji, którą zastosowaliśmy na początku drugiej połowy i zaczęliśmy jasno. Na 1-1 mieliśmy nadzieję, ale rzut wolny zobaczył, że znowu prowadzą do siebie, a powrót po raz drugi był trudny.

Śledź niezależny sport na Instagramie, aby obejrzeć najlepsze zdjęcia, filmy i opowiadania z całego świata sportu.