Bramka w ostatniej chwili daje Chile przewagę nad Meksykiem

[ad_1]

QUERETARO, Meksyk (Reuters) – Nicolas Castillo zmierzył się z własnym żądłem w 89. minucie i wygrał 1: 0 nad Meksykiem w ekscytującym meczu z Queretaro we wtorek.

Piłka nożna Piłka nożna – Międzynarodowe Friendly – Meksyk v Chile – Stadion Corregidora, Queretaro, Meksyk – 16 października 2018. Chile Nicolas Castillo świętuje zdobycie pierwszego gola. REUTERS / Henry Romero

Obie strony zbliżyły się do siebie w końcówce, ale w momencie, gdy wyglądało na to, że skończyłoby się 0-0, zastąpił Castillo strzałem zza pola karnego, a potem pokonał meksykańską obronę, by popchnąć do domu. kiedy bramkarz Hugo Gonzalez rozlał piłkę.

Chile zdobył także bramkę na spalonym 15 minut przed końcem, podczas gdy z drugiej strony Jurgen Damm nie wykorzystał szansy dla Meksyku, kiedy strzelił szeroko, po tym, jak zdobył bramkę na rozdanie obronne od Ericka Gutierreza.

Chile będzie gospodarzem Kostaryki i Hondurasu w przyszłym miesiącu, podczas gdy Meksyk pojedzie do Argentyny, aby zająć się domem dwa razy w ciągu czterech dni.