Śledź transmisję na żywo z Rafael Nadal vs Novak Djokovic w 2019 roku Australian Open finał.

Świat nr 1 i świat nr 2 spotykają się po raz 53 i po raz pierwszy spotkali się w Melbourne Park, odkąd Djokovic wygrał mistrzostwo w 2012 roku w pięciu setach i 5 godzin, 53 minuty – najdłuższy finał w historii Wielkiego Szlema. Serb wygrał wszystkie sześć poprzednich czasów, kiedy dotarł do finału Australii, ale Nadal ma teraz władczą postać w drodze do tego punktu. Zapowiada się na crackera.

Będziemy mieć wszystkie najnowsze aktualizacje dla Ciebie tutaj:

Djokovic 4-1 Nadal *

Łał.

Djokovic walczy o swoją grę serwisową, ponownie pokochiwszy asy i niezdolność Rafy do poradzenia sobie z płaskim backhandiem Novaka.

Serb jeszcze nie stracił punktu na służbie. Oszałamiający początek.

* Djokovic 3-1 Nadal

Rafa ucieka ze swoim nowym serwerem, wydostając go z kłopotów.

Nadal musi być agresorem, jeśli ma wywierać presję na Djokovicu – jest na tablicy wyników …

Djokovic 3-0 Nadal * (30-40)

Nadal nie zdążył dokończyć ataku, ponieważ jego siatkówka została przegrana przez Djokovica, który poprowadził swój backhand w dół linii.

Hiszpan odzyskuje siły do ​​15-15, zanim Djokovic uderzy tradycyjnym backhandowym krzyżem w otwarty sąd. Rafa dostaje ją z powrotem do 30-30 z biczowaniem w dół linii, ale szeroko z backhand.

Kolejny punkt przełomowy …

Djokovic 3-0 Nadal *

Djokovic wspiera z dystansem, trzymając się za kostkę asów i dominujących strzałów z tyłu boiska.

Nadal zdobył jeden punkt do tej pory …

* Djokovic 2-0 Nadal

Djokovic łamie się od razu!

Nie widziałem, żeby to nadchodziło – silny serwet Nadala daje Hiszpanowi łatwą okazję do odejścia, ale za bardzo długo uderza w jego forhend.

Bardzo nietypowy – Djokovic z wczesną przewagą.

Djokovic 1-0 Nadal * (15-40)

Rafa przywraca go do 15-30 z czystą kombinacją jeden-dwa, ale Novak wygrywa długi czas jako Nadal sieci z backhand.

Djokovic ustabilizował się znacznie szybciej i ma dwa punkty przerwania.

Djokovic 1-0 Nadal * (0-30)

Nadal jeszcze nie wygrał!

Sztywny forhend Hiszpana i punkt Djokovic znów dominuje, a jego backhand ustawia już 0-30 …

Djokovic 1-0 Nadal *

Chłopak, który był przekonujący!

Djokovic trzyma się miłości, z ciężkimi serwisem i backhandami, nie dając Nadal żadnych otworów.

Należy zaznaczyć, że Djokovic jest lekkim faworytem, ​​biorąc pod uwagę jego 100-procentowy rekord w finale w Australian Open.

Rozgrywka przed meczem została zakończona, a Novak Djokovic rozpocznie postępowanie w serwisie.

Kilka statystyk dla ciebie …

Djokovic zrzucił dwa sety w tym turnieju, a Nadal wygrał wszystkie swoje mecze w setach.

Novak zdobył sześć tytułów w Melbourne, ale jedynym zwycięstwem Rafy było 10 lat temu, w pięciosetowym zwycięstwie przeciwko Rogerowi Federerowi.

Rekord Wielkiego Szlema Serbów wynosi 14, a Hiszpan ma 17 tytułów na swoje nazwisko.

Gracze są za kulisami, a my wszyscy jesteśmy gotowi na arenę Rod Laver!

Oto zapowiedź dzisiejszego meczu Paula:

Jeśli przegapiłeś wczorajszy epicki finał kobiet, oto nasz raport autorstwa Paula Newmana z Melbourne:

Ostatni raz spotkali się na Wimbledonie, a Djokovic wygrał 10-8 w piątym secie.

Jeśli dzisiejszy mecz jest czymś podobnym do tej gry, jesteśmy gotowi!

Historia kusi Novaka …

Dzień dobry i witaj w The Independent's relacja na żywo z singla Australian Open Men's Singles Final pomiędzy Novakiem Djokovicem i Rafaelem Nadalem.

To jest 53 mecz pomiędzy tymi dwoma parami, a Djokovic prowadzi obecnie 27-25 w pojedynku heads-up.

Po dwóch tygodniach pełnej zwrotów akcji, to jest mecz, którego wszyscy chcieli – obaj gracze są w najlepszej formie i prawie niemożliwe jest połączenie.