Arsenal vs Bournemouth ocena graczy: Mesut Ozil i Henrikh Mkhitaryan błyszczą w Emiratach wygrywają

[ad_1]

Arsenał zabezpieczyli trzeciego Premier League wygrać po odbiciu Bournemouth 5-1 w ekscytującym pokazie w Emiratach.

Gospodarze płynęli do zwycięstwa dzięki gole z Mesut Ozil, Henrikh Mkhitaryan, Laurent Koscielny, Pierre-Emerick Aubameyang i Alexandre Lacazette.

Ozil i Mkhitaryan postawili gospodarzy dwa gole przed sobą po 27 minutach, ale Lys Mousset zaoferował Wiktorii nadzieję na walkę ze swoim golem 3 minuty później.

Jednak wysiłki Koscielnego i Aubameyanga przywróciły dwufowy cel Arsenalu, zanim Lacazette dodał piąte 12 minut przed końcem. W wyniku tego Arsenal trzyma swoją czwartą pozycję na stole.

W międzyczasie Bournemouth pozostaje dryfujący w środkowej tabeli i siedem punktów poza strefą spadkową.

Jak wyglądały te dwie drużyny? Zobacz poniżej naszą galerię ocen naszych graczy.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami dzięki komentarzom ekspertów i analizom naszych nagradzanych autorów