Arsenal: Nicolas Pepe zdobywa dwa wspaniałe rzuty wolne, a Paul Scholes chce Mesut Ozil w Man Utd

Arsenal’s Nicolas Pepe scored two superb free-kicks in the 3-2 Europa League win over Vitoria

Grupa L Ligi Europy: Arsenal 3 Vitoria Guimaraes 2

Była to opowieść o dwóch strzelcach na stadionie Emirates, gdy Arsenal dramatycznie pokonał Vitorię Guimaraes.

Dwa wysublimowane rzuty wolne od Nicolasa Pepe w ostatnich dziesięciu minutach zapewniły gospodarzom zwycięstwo 3: 2 i utrzymali 100% rekord w Lidze Europejskiej.

Strzelcy są najlepsi w grupie F pod względem dziewięciu punktów, trzy więcej niż Eintracht Frankfurt, który pokonał Standard Liege 2-1 w czwartkowej nocnej grze bilardowej.

Śmiać się

Ale podczas gdy Pepe ukradł show na boisku, rozmowa dotyczyła pominięcia Mesuta Ozila.

Niemiecki pomocnik został po raz kolejny zniesławiany przez Unai Emery'ego, być może dlatego Ozil opublikował wiadomość w mediach społecznościowych, że SłońceW opinii „kopał w Emery”.

Pod zdjęciem chichoczącego Ozila znajdowały się słowa „Rozśmieszasz mnie”, a Słońce wierzy, że post był „skierowany do kierownika strzelca Emery”.

Jeśli Szmergiel stracił wiarę z Ozilem, odnalazł wiarę w Pepe'a, który wzruszył swoim powolnym początkiem kariery w Arsenale, wykonując dwa iskrzące strajki.

Bramki uratowały jego drużynę, która znów była katastrofalna w defensywie, gdy portugalscy goście grali z tempem i energią, która była sprzeczna z ich ostatnią formą Ligi Europy.

Defensywna strefa katastrofy

Były młody zawodnik Tottenhamu, Marcus Edwards, wykorzystał szokującą obronę i strzelił Vitorię na prowadzenie po ośmiu minutach.

Chociaż brazylijski nastolatek Arsenalu Gabriel Martinelli wyrównał z głową w 32 minucie, goście szybko przywrócili prowadzenie, gdy Bruno Duarte był beneficjentem bardziej śmiesznego obrońcy Arsenalu.

Nicolas Pepe z Arsenalu strzelił dwa znakomite rzuty wolne w wygranym 3: 2 meczu Ligi Europejskiej z Vitorią

Wierzący

Tak utrzymywał się wynik aż do późnego, późnego koncertu Pepe.

„Jesteśmy z niego bardzo szczęśliwi, a te cele dadzą mu prawdziwą pewność siebie” – powiedział Emery, który przyznał, że podpisanie umowy o wartości 72 milionów funtów walczy o formę od czasu jego letniego przyjazdu z Lille.

„Nicolas jest bardzo dobrym graczem i wierzymy w niego całkowicie. Każdy gracz potrzebuje czasu na dostosowanie się, ale jego dwa gole były doskonałe i dały nam zwycięstwo, na które zasłużyliśmy, aby utrzymać się na szczycie naszej grupy. ”

Poproszony o wyjaśnienie pominięcia Ozila, Emery warknął: „To nie jest dzień, aby o tym mówić. Nie ma go w drużynie i taka była dzisiejsza decyzja. ”

Ozil do Old Trafford?

Ktoś, kto nie rozumie ciągłego wykluczenia Niemców, to były gwiazda Manchesteru United Paul Scholes, i zasugerował to Ozil powinien rozważyć przejście na Old Trafford.

Mówiąc po tym, jak United wygrało 0: 0 na Partizanie w Belgradzie dzięki karie Anthony'ego Martiala, Scholes powiedział BT Sport: „Ktoś taki jak Ozil zrobiłby prawdziwą różnicę w tym zespole. Myślę, że ma świetną jakość, pokazał to w swojej karierze. Może być odpowiedzią krótkoterminową. ”