Anglia vs Brazylia: oszałamiająca foka Beth Mead wraca do zwycięstwa w SheBelieves Cup

[ad_1]

Beth Mead zwyciężali w drugiej połowie, ponieważ Anglja mocno ich rozpoczęła Puchar SheBelieves kampania w Filadelfii z wygranym 2-1 nad Brazylią.

Anglia przeniosła się do wcześniejszej kary Andressa Alves, ale wyrównała ją dzięki Ellen White, krótko po przerwie przed długimi dystansami Meada, który zdobył 16 minut przed końcem.

To było imponujące odrodzenie Phil NevilleDrużyny, które czekają na kolejne mecze przeciwko Stanom Zjednoczonym i Japonii w czteroosobowym turnieju, gdy będą kontynuować przygotowania do tegorocznych Mistrzostw Świata we Francji.

Jednak Neville nie byłby zadowolony z powodu defensywnej obrony swojej strony, co przyczyniło się do tego, że pozostali w tyle za piętnastą minutą.

Alves Da SIlva wypchnijcie Brazylię z miejsca (Getty Images)

Błąd Steph Houghton został zaatakowany przez Martę i brazylijska gwiazda wpadła do pudełka, w którym Lucy Bronze została surowo uznana za zdenerwowaną.

Alves wysłał Chelsea Chelsea, bramkarza Chelsea Telforda w niewłaściwy sposób, a Brazylia była stosunkowo wygodna, mimo półmetek dla Nikity Parrisa i Fran Kirby'ego.

Anglia rozpoczęła drugą połowę z dużo większym celem i została wyrównana w ciągu czterech minut, kiedy napastnik Birmingham zmierzył lewy strzał przez bramkarza Brazylii Aline po tym, jak zagrał Kirby.

Strona Phila Neville'a pokazała ich ducha, który zapewnił zwycięstwo (Getty)

Parris mógł postawić Anglię na pierwszym miejscu po tym, jak trafił w prawą stronę pola Brazylii tylko po to, by strzelić prosto do Aline, zamiast do kwadratu dla White'a, który czaił się nieoznakowany przed bramką.

Ale Mead zrekompensował ten błąd w sądzie mniej niż 10 minut później, kiedy podniosła piłkę poza pole po prawej stronie, i dostrzegła Aline z linii, uderzyła w dom z rosnącym wysiłkiem pod niewielkim kątem.