Stream Southampton vs Crystal Palace LIVE: najnowsze aktualizacje i gole Premier League

Southampton gości Crystal Palace w środę wieczorem w odmłodzonym duchu, a jego wyniki zaowocowały przełomem pod rządami Ralpha Hasenhuttla.

Święci zdobyli 13 punktów z ostatnich siedmiu meczów, a teraz zajmują trzy punkty powyżej miejsc spadkowych na 15 miejscu.

Gospodarze będą oczekiwać, że będą kontynuowali to przeciwko Crystal Palace, który również wejdzie do gry z pewnością siebie. Śledź na żywo:

ŻÓŁTA KARTA

40 minut: Liverpool 1 – 0 Leicester

Żółta kartka dla Harry'ego Maguire'a, który pokonuje Sadio Mane, zanim napastnik Liverpoolu zdołał dosięgnąć piłki podczas kontrataku.

CEL!

38 minut: Tottenham 0: 1 Watford – Cathcart

Watford wygrywa rzut rożny i umieszcza piłkę w środku pola. Craig Cathcart wyskakuje ponad wszystkich i kieruje piłkę obok Llorisa do środka bramki.

35 minut: Liverpool 1 – 0 Leicester

Dobry ruch z Liverpoolu. Mane otrzymuje piłkę po lewej stronie pola, dodaje trochę szaleńczego tempa i podaje ją Salahowi, który stawia piłkę na lewej stopie i strzela, ale strzał jest zablokowany.

POŁOWA CZASU

Połowa w pierwszych dwóch meczach, wciąż bez sukcesów w Bournemouth, ale Crystal Palace ma przewagę nad Southampton.

Bournemouth 0 – 0 Chelsea

Southampton 0 – 1 Crystal Palace

29 minut: Tottenham 0: 0 Watford

Gerard Deulofeu nie strzela po podaniu do Watford. Zabrał go z dystansu i nie trafił w lewo, ale była to bliska próba ze strony Watford.

CEL!

41 minut: Southampton 0 – 1 Crystal Palace – Zaha

Zaha trafia na scoreheet po tym, jak Townsend znajdzie go po lewej stronie pudełka, a Zaha umieszcza piłkę w tylnej części siatki w lewym dolnym rogu.

24 minuty: Liverpool 1 – 0 Leicester

Salah wyciąga piłkę około 25 jardów i szybko się obraca, po czym podaje ją nogom Jonny'ego Evansa, który próbuje znaleźć Shaqiri w pudełku. Ricardo natknął się na to i usunął go, ale to był dobry ruch z Liverpoolu.

Na drugim końcu Leicester ma wielką szansę, ponieważ Vardy naciska Alissona na błąd, a krzyż wraca do Maddisona ma wolny nagłówek, ale go nie kontroluje.

34 minuty: Bournemouth 0: 0 Chelsea

David Brooks ma dwie wielkie szanse na Bournemouth! Kula trafia do niego w pudełku, ale jego pierwszy dotyk jest słaby, a Emerson usuwa go.

Następnie wygrywa, gdy dośrodkowanie wchodzi, ale jest miękkie i znajduje ręce bramkarza.

32 min: Southampton 0 – 0 Crystal Palace

Oriol Romeu strzela z poza pola karnego przed Southampton, ale jest zablokowany.

15 minut: Tottenham 0 – 0 Watford

Sissoko łączy się z Christianem Eriksenem, aby strzelić do Spurs. Eriksen znajduje trochę miejsca i dąży do prawego dolnego rogu, ale Foster oszczędza.

14 minut: Liverpool 1 – 0 Leicester

Liverpool zdecydowanie zdominował początkowe etapy na Anfield. Mieli 86% posiadania i są już jednym celem dla dobra.

25 minut: Bournemouth 0: 0 Chelsea

Hazard prześlizguje piłkę do Pedro w polu, a on strzela, ale w Borucu to robi.

9 minut: Tottenham 0 – 0 Watford

Moussa Sissoko kładzie piłkę na Son, który odwraca się i strzela, ale nie trafia w odpowiedni słupek. To było bliskie dla Watford!

8 minut: Tottenham 0 – 0 Watford

Christian Eriksen otrzymuje piłkę od Llorente, przesuwa ją na lewą stopę i strzela … tylko po to, aby zablokować strzał.

20 minut: Bournemouth 0: 0 Chelsea

Stanisław znajduje Surmana z przepustką, a kapitan Bournemouth wykonuje strzał z dystansu, ale jest za wysoko!

Wcześniejsze

19 minut: Southampton 0 – 0 Crystal Palace

Wilfried Zaha rozstawił Jamesa McArthura z piłką, a on strzela strzałem zza pola, ale wysyła go wysoko i szeroko.

CEL!

3 minuty: Liverpool 1 – 0 Leicester – Mane

Liverpool zaczął szybko! Przesuwają piłkę do przodu jako grupa, Sadio Mane dostaje piłkę na skraju pudełka i popycha ją obok Demari Greya, a następnie wpycha ją w siatkę z dalekiego słupka.

ROZPOCZĘCIE

Rozpoczęły się turnieje o godzinie 8:

Liverpool 0 – 0 Leicester

Tottenham 0 – 0 Watford

13 minut: Southampton 0 – 0 Crystal Palace

Kiedy to pisałem, Luka Milivojevic otrzymuje piłkę od Androsa Townsenda i wykonuje strzał z prawej nogi zza pudełka. Jest moment zawieszenia, ale piłka przesuwa się po barze, ponieważ próba jest zbyt duża.

12 minut: Southampton 0 – 0 Crystal Palace

Wilfried Zaha wygrywa rzut wolny dla Palace, ale zespoły wyglądają na zadowolonych, aby walczyć z nimi w środku pola, z niewielką akcją w ostatniej trzeciej na każdym końcu boiska.

O ktorej to się zaczyna?

Southampton vs Crystal Palace rozpoczyna się o 19:45.

Gdzie mogę to obejrzeć?

Mecz nie będzie wyświetlany na żywo w Wielkiej Brytanii. Najważniejsze wydarzenia zostaną pokazane w dniu meczu o godzinie 22.45 na BBC One.

To duża gra dla …

Julian Speroni: Z powodu problemów z kontuzją Crystal Palace na pozycji bramkarza, trzeci wybór Speroni został wcielony do gry i doznał horroru po raz ostatni w lidze przeciwko Liverpoolowi, gdy był winny dwóch goli. Włoch zainspirował się w niedzielę do Tottenhamu i wygląda na to, że jest teraz człowiekiem, któremu udaje się udowodnić swoją klasę i wyprodukować coś, co może być jego ostatnim występem w klubie.

Najlepsza stat …

11: Minęło 11 lat, odkąd nastąpiło patowisko w spotkaniu między tymi dwiema stronami.

Pamiętaj kiedy…

Southampton pokonało Crystal Palace 2-0 w półfinale FA Cup w 1976 roku.

Gracz, który chcesz obejrzeć …

James Ward-ProwsePomocnik świętego Ward-Prowse strzelił dwie bramki w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach, w tym znakomitą 20-jardową akcję przeciwko Evertonowi, i zaczyna wypełniać swój potencjał pod wodzą Hasenhuttla.

James Ward-Prowse i Nathan Redmond są w formie (Getty Images)