Sean Dyche twierdzi, że Jesse Lingard zanurkował w remisie Manchesteru United i bemolach powrotu "czasu Fergie"

Sean Dyche oskarżony Jesse Lingard nurkowania podczas Manchester UnitedPóźny powrót przeciwko Burnley w Ole Gunnar SolskjaerPierwszy Premier League mecz bez wygranej.

Bramki Ashleya Barnesa i Chrisa Wooda dały gościom przewagę 2: 0 na Old Trafford, zanim Paul Pogba i Victor Lindelof uderzyli późno, by uratować punkt.

Lingard upadł w polu karnym w 86. minucie, pod zarzutem Jeffa Hendricka, z małym podszeptem, zgodnie z menadżerem Burnleya, i dał Pogbie szansę na zdobycie punktu, aby rozpocząć powrót United.

"Po prostu nie podoba mi się, kiedy dotyk na ramieniu i ich nogi nie działają, ale to nowoczesny futbol", powiedział Dyche, który jest zdecydowany w swojej dezaprobacie nurkowania.

"Nie kwestionuję gracza, nie mówiąc zdalnie, że to osoba, która robi to cały czas," powiedział o Lingardzie. "Ale właśnie mówienie, że gracze są niesamowicie silni w tych dniach, a jednak dostają dotyku i nogi idą."

Menedżer Burnley był także niezadowolony z sędziowania Jona Mossa, który grał pięć minut dodatkowego czasu, podczas którego Lindelof wyrównał w 92. minucie, twierdząc, że był to powrót "czasu Fergie".

"Nie mam zielonego pojęcia, skąd pochodzi pięć minut" – powiedział Dyche. "Pytałem urzędników, ale skądś to pochodziło.

"Właśnie powiedzieliśmy (do czwartego urzędnika), że na boisku nie było żadnych fizjoterapeutów. To niemożliwe, żeby mogło być więcej niż trzy. Każda minuta się liczy. Po prostu potrzebujesz powodu i nie było powodu.

Sean Dyche wierzy, że Jesse Lingard z łatwością podszedł do wyzwania Jeffa Hendricka (Getty)

"To bardziej mentalność, jaką przynosi. Wszyscy są przekonani, że to pięć minut. "Czas Fergie" jak to nazywali. Możesz to wyczuć. Wszyscy się podnoszą. Po prostu nie wiem, skąd to się wzięło.

To nie pierwszy raz w ostatnich miesiącach, że Dyche wypowiedział się z dezaprobatą dla graczy nurkujących. Po porażce Burnleya z Arsenalem powiedział, że kolejne zakazy pomogą wyeliminować problem. "Jestem absolutnie zdumiony, kiedy to jest w tej chwili", powiedział.

"Dzieci wszędzie oglądają, wszystkie je kopiują. Nikt nie wydaje się tym przejmować. To czysto rzeczowe. Fakty, fakty, fakty. Nic wspólnego z kampanią. Gdyby to była kampania, byłbym wszędzie.

"Chcę, aby ludzie byli zbanowani, ponieważ gdyby tak było, odparłoby to z gry.

"Miliony dzieci, miliony dzieci. Nie zwlekałbyś z uczesaniem swoich dzieci, gdyby wróciły do ​​domu po szkole i oszukiwały w teście matematycznym.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami transferowymi, plotkami i rozwiązaniami w całym oknie stycznia