Menedżer Angry Chelsea, Maurizio Sarri, powtarza, że ​​nie może zmotywować swoich zawodników po tym, jak rzucili się na Bournemouth

Menedżer Chelsea, Maurizio Sarri, podarł się do swoich graczy o drugą z rzędu rozgrywkę Premier League, powtarzając swoje twierdzenie, że nie może ich zmotywować po 4-0 drubieniu w Bournemouth, pozostawiając Londyńczyków poza czołową czwórką.

Jego strona, z Gonzalo Higuainem, który otrzymał debiut w Premier League, ale później zastąpił, kontrolował pierwszą połowę.

Zostali jednak wybrani po przerwie, gdy Joshua King strzelił dwa gole po obu stronach bramki dla Davida Brooksa. Charlie Daniels zakończył trasę w czasie postoju.

Była to najgorsza porażka Chelsea od 1996 roku, a upał będzie dotyczył włoskiej drużyny Sarri, której drużyna przegrała kolejne mecze ligowe, nie zdobywając bramki.

Po przegranej 2: 0 z Arsenalem były szef Napoli uderzył mentalnie swoich piłkarzy.

Po ostatniej wpadce zamknął je w szatni przez prawie godzinę, po czym polecił pozostałym sztabowi szkoleniowemu, w tym wspaniałemu Chelsea, Gianfranco Zoli, aby odszedł.

"W tej chwili chciałem z nimi porozmawiać sam, bez nikogo" Sarri, która zastąpiła Antonio Conte przed rozpoczęciem sezonu, powiedziała dziennikarzom.

"Musiałem zrozumieć, że było tak inaczej w pierwszej i drugiej połowie.

"W pierwszej połowie nie mogliśmy zobaczyć, że druga połowa będzie katastrofą. Przestaliśmy grać. Nie graliśmy jak drużyna. Trudno zrozumieć, dlaczego.

"Nie jestem w stanie zmotywować tych graczy. Musimy grać z inną mentalnością. "

Fani Chelsea patrzyli zszokowani, gdy ich drużyna się rozpadła, a gdy Loanee Higuain został odwieziony, zaśpiewali: "Nie wiesz, co robisz" dla Sarri.

Bramka Danielsa w przerwie spowodowała, że ​​Arsenal przeniósł się nad Chelsea na czwarte miejsce dzięki większej ilości strzelonych bramek.

Zapytany, czy jego drużyna była na tyle dobra, aby zakończyć w pierwszej czwórce, powiedział: "Myślę, że tak, może nie jesteśmy na szczycie tabeli. Ale nie możemy stracić 4-0 na Bournemouth.

"Może to moja wina, że ​​nie jestem w stanie ich zmotywować."